Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

50 minutes ago, Majo said:

Niki bankrotirao preko noci, ovde bilo dosta problema, dok se neko nije umilostivio da posalje avione po ljude, sa uredno kupljenim kartama.

 

Low cost kompanija Niki Laude?

Link to comment

Da. Pricalo se danima vec (tj. cuh na radiju vise puta) o toj prodaji Nikija, LH je naravno jarko zainteresovana ali ne bi valjalo da oni kupe, zbog monopola [zakljucak iz vestiju]

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
On 11/15/2017 at 9:38 PM, Milosh76 said:

Nasao sam neku ludu kombinaciju za februar Nis-Bergamo-Sevilja u jednom smeru i u drugom Sevilja-Berlin-Nis   svi letovi preko Ryanaira i svi samo u jednom pravcu i to spojeni letovi, razlika oko sat i po.

 

Zanima me da li je tih sat i po izmedju 2 leta (sletim u Bergamo i krecem ka Sevilji) dovoljno da se prebacim na drugi let (po logici bi trebalo da jeste)?

 

I bitnije, posto je ista kompanija, da li mi uopste izdaju prtljag posto su prakticno vezani letovi ili sami prebacuku kofer za drugi let?

 

Uplatio sam Nis - Dortmund Wiizzom, pa Dortmund - Malaga Ryanairom, razlika oko 5h. A vracanje iz Sevilje za Baden-Baden Ryanom, a iz Baden-Badena za BG Wizzom... razlika 9h. Mozda odem do Strazbura ako me ne bude mrzelo :D Celo zadovoljstvo 283e za dvoje i 20kg prtljaga...

 

Hvala svima na savetima vezano za presedanje i razliku u vremenu izmedju dva leta.

Edited by Milosh76
Link to comment

Imam oko 9h razlike izmedju 2 leta... ostavim kofer na aerodromu, pa cu nesto smisliti... Baden-Baden je zicer svakako... A i odlicna polazna tacka za taj deo Evrope, pogotovo Francuske.

Link to comment
  • 2 weeks later...

prvi put imam let 31.12. u moskvi kijamet, srecom rusi lete po takvom vremenu, kinezi bi sigurno cekali bolju vidljivost  

 

sa DME se leti za bivse sovjetske republike, kakvih samo likova tu ima.

 

letove za izrael prati njihova sluzba bezbednosti vec na check in

 

 

Link to comment
Ja upravo izadjoh sa poslednjeg leta u 2017., 103. po redu.

Stats kad se smestim u laundz.

Novu godinu pocinjemo vec pola sata po ponoci [emoji4]


Sent from my iTelephone using Tapatalk


103. u 2017.?
Link to comment
Sledece godine docekaj novu godinu na CXI, pa poleti u proslost.


Drugar je upravo docekao na FGI, pa ide na PPG - prva i poslednja NG, sve u jednom danu :lol:


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...