Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Za 5500 mozda nekim magicnim trikovima mozete kupiti onaj budjavi 1.4 motor sa 80 konja sto se vuce kao kurac, i to 2009. ili 2010. godiste, mada ima i takvih dosta preko 6000. Sto se tice dizelasa, i dalje su skuplji ali promenila se svest ljudi dosta u pravcu benzinaca, doduse dosta vise kod ostalih marki a kod fau vea je i dalje TDI mama i tata, neunistiv, blablabla.

Link to comment
59 minutes ago, Zli Gli said:

Za 5500 mozda nekim magicnim trikovima mozete kupiti onaj budjavi 1.4 motor sa 80 konja sto se vuce kao kurac, i to 2009. ili 2010. godiste, mada ima i takvih dosta preko 6000. Sto se tice dizelasa, i dalje su skuplji ali promenila se svest ljudi dosta u pravcu benzinaca, doduse dosta vise kod ostalih marki a kod fau vea je i dalje TDI mama i tata, neunistiv, blablabla.

 

a ozbiljno sad, posto se bavis time. koliko vredi golf 6 1.6TDI 100ks ili koliko je vec tacno, 2012, presao oko 100k. kupljen nov u srbiji. 

Link to comment

Pa ako nije beli i ima bar prosecmu opremu, to se stavlja na oglas na recimo 8000 i cekas. Mada bi se pre prodao onaj sa 200 000 koji je stavljen na oko 7 ili malo vise, cena je glavni faktor kod nas. Preko se kilometraza dosta vise vrednuje, jbg.

Ima jedan godiste kao tvoj, presao 126 hiljada, ok oprema ako sam dobro video... cena 7500, znaci mozda bi mogao i za 7 da se uzme solarnim placanjem. Ima bas svega, evo meni treba da dodje covek da kupi Astru benzinca 2012. sa 169 hiljada, doduse u super stanju i sa mnogo opreme, za 7300 evra. Nema pravila.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Nije fau ve, eto kako.

Salu na stranu, Astra H je vec dosta zastareo model, parnjak sa Golfom peticom. Mislim da si daleko i od 4500e osim ako ti ne naleti neko kao meni za ovu J, da se poklope sve zvezde. Imas taj 1.4 motor koji je dosta slab za tu karoseriju, nije to mali auto uopste... i to kaze neko ko se ne lozi na voznju, prosecan vozac sasvim. Jebiga, probaj ali verovatno meka kapa.

Ja sam mogao iz Svice da uvezem 2009. isto 1.4 sa 180 hiljada km za malo jace od 2500e ali drug nije hteo pa nismo napali, bas iz navedenih razloga, iako mislim da je bilo lepog prostora za zaradu svakako.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Prodao Astru za 7300 ojra jutros, kako je i dogovoreno. Nenade, ti mozes da probas da stavis sesticu dizela na 8500, mozda se neko upeca ako je u perfektnom stanju jer svaka roba ima svoga kupca... osim Pezoa 308 benzin plin :sad:

Link to comment

Nisam ja neki poznavalac, kratko sam u ovoj prici ali mislim da ti to nema neku vrednost, poveliki auto a motor sa 75 konja, nije da je bas popularan. Mozes probati na 6 i kusur zbog male kilometraze, jebat ga.

Link to comment

Sad videh, ima od 85 do 110ks taj TSI, to je ipak ok. Nema nijedan 2013. sa TSI motorom a dva komada 2014. kostaju 7400 i 7900, znaci taj tvoj mozda moze oko sedmice lagano, ako je dobar.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...