Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

On 1.11.2019. at 9:38, Moća said:

Pežo 3008?

Gospođa zadnjih mesečak dana silom prilika voza 5008, 2010. god , 2.0hdi i 150ks.

Znam da je na prodaju i da nije ispod 5k.

 

Lično (od nekoliko desetina kilometara voženih) osim super preglednosti zbog visokog sedenja i 150 konja, auto je go penis. Niđe one francuske udobnosti (Punto je definicija udobnosti u odnosu na ono), auto je preglomazan, na parkingu i pored senzora pakao( i to pričam za mitrovačke normalne parkinge, ne one BG varijante na kojima je puntiša knap), i najgore, i na najniže spuštenom vozačkom sedištu pri ulasku moraš se pokloniš, a kratak sam 174cm(gospođa još manje). Posle par štokova po slepoočnici auto definitivno van najšireg izbora.

Link to comment
On 1.11.2019. at 8:26, Bir Adim Öte said:

Da, procackah po netu naknadno da je potrosnja malo preterana kod ovih blizanaca ...

A steta. Super izgledaju, odlicno se drze za svoje godine.

Nesto bih s malo povisenim klirensom, ne mora bas SUV. 

5-6k eur.

I da bude automatik.

Po meni običan Picasso poslednjih godišta (2009/2010) može da bude uspešna kupovina. Ja sam evo prešao već skoro 100k. Nikad lepša vožnja i nikad manje problema. Jedino što su tu automatici retki. Na C4 već ima. 

Link to comment
23 hours ago, Bir Adim Öte said:

Onaj jajasti Picasso? Daleko mi je lepsi C4 Picasso ...

Jeste lepši, ali isto godište dosta više košta, sa istim motorom više i troši jer je teži, a skuplje je i održavanje i tu razlika može biti ogromna. Recimo jedan isti deo za klimatizaciju ja sam platio 7500, a drugar sa C4P skoro 200 evra. Inače su s klimama imali problema oba, čisto da znate. 

Link to comment

Taj jajasti Picasso je strašan auto. Malčice trom u 1.6 benzinac verziji, ali tako i treba da se vozi, polako, sremački. I ima bolja sedišta nego C4 Picasso, koji je isto kul auto, ali kao što reče čovek gore, skuplji u nabavci i održavanju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...