Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

38 minutes ago, Moća said:

Pezo 308! Ima i za manje!

 

Salu na stranu nisi nam rekao apsolutno nijedan kriterijum. Gde ce se voziti? Koji tip karoserije... Itd.

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

 

 

 

 

:lolol:

ali ja sam stvarno duduk, vozim od svoje 18. ali uglavnom tudja kola, stvarno pojma nemam. recimo da bih isao na more u grcku 1-2 puta godisnje, ostalo uglavnom u BG sve vreme, eventualno jednom u par meseci neki filmski ili muzicki festival u regionu. imacu sad i garazu konacno.

 

a sto se tice modela, mislio sam vise da mi preporucis nekoliko opcija koje su ok za te pare, pa da bacim pogled. uglavnom biram ono ''ja tarzan, ti dzejn''

Link to comment

Reno Clio 1,4 16V  benzin 5oro vrata 2004. godiste. Presao 170k, malo trosi, uredno servisiran, uvezen iz Nemacke. Teran u Grcku ovog leta, nije se nakasljao (2017. takodje). A moze i po regionu da se vozi...

Moze i za 2k ako si ti u pitanju :fantom:

Link to comment

Ma zezam se :)

Neka se rostilja malo... 

Edit: a kada se vec deklarisao kao duduk, neka nauci najvaznije: sto vise informacijatm, to ce manje da zna...:)

 

Edited by namenski
Link to comment

Za te pare 2011 i mladje sto gledam na polovnimautomobilima imas Astru, Korsu, Polo, C4, Fokus ima da se probere. E sad nisi rekao da li zelis limuzinu, hecbek, karavan, suv...

Link to comment

Ja mislio motja uzo!

 

Tsai, za te pare ne možeš baš da biraš model. Bolje prvo, sa nekim stručnim, nađi nekoliko komada koji su u dovoljno dobrom stanju, pa onda izaberi model koji ti je najprihvatljiviji. 

Link to comment
15 hours ago, Mil@n said:

Honda civic :cool:

 

14 hours ago, triple_nippled said:

ali sedan, fd karoserija.

 

14 hours ago, Mil@n said:

Svakako je jeftiniji, ali meni ne može da se poredi sa hečom ni spolja ni iznutra...

 

14 hours ago, triple_nippled said:

prakticniji je, kvalitenija mehanika, iz japana, veci gepek...

 

+1 za trobradavičnog, sedan i hatch kao glava i dupe. Gde je sedan glava - mnogo bolji auto. Ako vam namunjenost, prekidači i lampice nisu prioritet, tj..

Link to comment
4 hours ago, ToniAdams said:

 

Tsai, za te pare ne možeš baš da biraš model. Bolje prvo, sa nekim stručnim, nađi nekoliko komada koji su u dovoljno dobrom stanju, pa onda izaberi model koji ti je najprihvatljiviji. 

mudro zbori toni

 

+ vidi da je njemačko auto

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...