Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

4 hours ago, Milosh76 said:

... kupljen u Srbiji... nikako iz uvoza...

Ovako sam i ja razmisljao dok nisam cuo da je lik koga znam prodao svog Peugeota za koga znam da je imao na cajgeru oko 300.000, da ga je prodao sa kilometrazom 130.000 km... Peugeot bio star 3-4 godine, ali je lik vozio dva puta nedeljno relaciju Beograd-Zlatibor, i tako nekoliko godina... 

Link to comment

Svi noviji automobili, mislim od 2014 pa nadalje, imaju u ovlascenim servisima pregled kad je koji servis radjen. Lako se moze proveriti sta je i kad radjeno. Ako se ne poklapaju datumi, cao-zdravo...

 

Moja Asta iz 2009 (januar 2010 prvi put registrovan) je  imala SVE servise u ovlascenom i moze se proveriti za 2 minuta, mislim da vlasnika i ne kosta nista da se izvuce ta informacija iz sistema. Tako je odrzavao prvi vlasnik, tako i ja. Cak i jedan veci kvar sam tamo radio, jedino sam plocice i prvi servis radio na drugom mestu, sve ostalo ilI Autopromet ili neki drugi servis. I sad ima nesto manje od 109.000 km koji su zaista 109.000 km... ko ne veruje, ne mora da kupi... :D

 

Lako proverivo.. ono sto nije, ili preskacem ili mnogo detaljno proveravam. Za 8500 evra, hocu da auto bude tip-top ili ga necu kupiti :D 

Link to comment

Tipo je dobio samo 3 zvjezdice sa standardnom opremom na Euro NCAP testu (4 sa bezbjednosnim paketom) i specijalan komentar da se pri udaru razdvojilo na sjedalni i leđni dio dječije sjedište marke Takata na zadnoj klupi. To govori ponešto o konstrukciji i distribuciji sila prilikom sudara. Uopšte, veoma je loše ocijenjen za zaštitu djece. Džaba mu sve.

Edited by autsajder
Link to comment
  • 2 weeks later...
3 minutes ago, Milosh76 said:

Ako uzmes 5500, max 5800, ima da pevas i to jer su Golfovi na ceni

Mislim na okaceni oglas

 

 

to mozda ako bismo ti ili ja prodavali, ko zna sta zli nudi kao 'dodatnu opremu'.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...