Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Laćarci ili porodični posao iz kuzminske?
 
U oba slučaja ne valja
Ne znam na sta ciljas iz Kuzminske tacno ali nije nista od navedenog, jedan lokalni nagruvani debeli majmun nesto istripovao oko neke zenske pa hteo na frku paniku da me iscima ali nije uspeo pa mi posle nudio i da radim kod njega, spanska serija.

Elem, kad nije Moca uz'o, mor'o sam ja, jbg. Privremeno resenje jer nije 1.4 turbo i nije cosmo oprema s multimedijom ali ipak narucih, stize uskoro. Godiste 2012. i motor 1.6 atmosferac kao u crnoj prosloj Astri H, od opreme parking senzori i glupi start/stop sistem i kojesta, restajling verzija je, dva seta guma i felni itd itd. Posluzice tamo negde do kraja zime, jebat ga.b408b6a00ae4cda8e011a5ee75e363b3.jpge3bfc8b4098e23f9d33f47d19aa357dd.jpg6dc591e956ac6832767175e3308b1790.jpg

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Šta je start/stop sistem? 

 

Btw, naravno da si probleme imao zbog žena, šta drugo tebe može da snađe. Sigurno neće Trijade da ti rešetaju auto (kao nekima) 

Link to comment

Gledam to svaki dan na semaforu ispred kladionice u kojoj radim, ne znam sta se tu tacno stedi ali jako smara.

Šta je start/stop sistem? 
 
Btw, naravno da si probleme imao zbog žena, šta drugo tebe može da snađe. Sigurno neće Trijade da ti rešetaju auto (kao nekima) 

Nista sa tom nisam radio, druzili se u to vreme a ona nije znala kako da se otrese idiota pa joj ja rekao da je obican folirant i pajser i da ga prijavi[emoji16] Pa onda mogao sam te prebiti, moji ljudi su ti mogli izbusiti gume, moglo je svasta biti ali eto dobar sam covek pa ako hoces da radis kod mene bilo bi lepo[emoji848]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

A ne može da se isključi ta opcija ako te već smara? 

Ti kad ne bi našao neku damsel in distress da joj se "nađeš", lepo bi crko :lolol:

 

 

 

Moram da iskoristim priliku da opet pohvalim agenciju Sunce, stvarno su super. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pezo 308! Ima i za manje!

 

Salu na stranu nisi nam rekao apsolutno nijedan kriterijum. Gde ce se voziti? Koji tip karoserije... Itd.

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...