Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

55 minutes ago, Milosh76 said:

Ovce treba shishati definitivno.

 

Odes u ovlasceni i ako ta Insignija nema istoriju kod ovlascenog servisa, a trebalo bi da su nasi umrezeni sa ovlascenim servisima u Evropi, nasmejes se i das ponudu za 2000 evra manju, koja god da je ponuda. Kad se i prodavac nasmeje, odes i pustis ga da plati pregled u ovlascenom.

 

Nemaju samo ovlasceni servisi servisne knjizice, svaki iole ozbiljniji servis cak i kod nas ima servisne knjizice.A ovlasceni mozes da proveris samo dok je odrzavan kod njih, sto je u X slucajeva do isteka garancije pa onda imas rupu do trenutne kilometraze, tako da nije bas tako lako time spustiti cenu. A imas i one koji idu po prodavnicama auto delova i uzimaju racune pa ih priloze uz auto :laugh: pa kupac pomisli vidi stvarno ima i racune.

 

Ko bi da izdvoji vecu cifru, vecu od 3000€ lepo iznajmi prikolicu za 20€ dan i zapuca sam i licno kupi i proveri sta kupuje, izadjenga isto kao da kupuje ovde, pogotovo za automobile koji vrede 10 i vise hiljada €. To je jedan vikend posla. 

Link to comment

Kupio sam Astru H 2016 godine i od tada sve redovne servise (oko 8500 dinara) radim kod Autoprometa i to je jednostavno proverivo kod njih u bazi.

 

Inace Astra je 2009 kupljena u Autoprometu, prva registracija januar 2010 godine, nije Clasic, nego bas  Astra H. i za 9 godina presla 107700km... do malog servisa ima da bude skoro u proseku 11.000 km... ko ne veruje, nek predje na sledeci oglas :D

Edited by Milosh76
Link to comment

Ako nista, neka ga vidi, provoza pa nek iznese ovde utiske. Nije Dacia kanta kao sto se misli, naprotiv. Vrlo solidan automobil, vozi se dosta po Evropi, pogotovo Sandero i Stepway

Link to comment
10 minutes ago, Milosh76 said:

Kupio sam Astru H 2016 godine i od tada sve redovne servise (oko 8500 dinara) radim kod Autoprometa i to je jednostavno proverivo kod njih u bazi.

 

Inace Astra je 2009 kupljena u Autoprometu, prva registracija januar 2010 godine, nije Clasic, nego bas  Astra H. i za 9 godina presla 107700km... do malog servisa ima da bude skoro u proseku 11.000 km... ko ne veruje, nek predje na sledeci oglas :D

Nosi svoje ulje ili njihovo? 

Link to comment

To bas i nije za preporuku :) Iz GM bureta moze da curi i Modrica i Rumunski Castrol, a moze i neka sarza stara stara godinama. A i filter moze krpom da se prebrise i bude kao nov.Nadam se da dobijas stare delove pri obavljenom poslu. 

 

Radio sam u firmi koja je imala i ovlasceni servis, ulje sam zamenio 0 (nula) puta kod njih :fantom: I ako su imali dobar popust za radni sat za zaposlene. 

 

 

Link to comment

Dobijam uvek stare delove kao i ostatak ulja u ambalazi, a kao i kutije od filtera. Moguce da imaju na lageru stare filtere pa ih random dele, a ulje sipaju u ambalazu cisto da se misli da zaista sipaju kako treba. Ali cisto sumnjam.

 

A moje ulje mogu da zadrze i opet sipaju iz bureta... ipak malo poverenja moras imati u majstora.

Edited by Milosh76
Link to comment

Izvini jbg, ali stvarno se tako pokazao. Motori manje više, ali elektronika i instalacije su spektakularno loše. J i K su druga priča potpuno, osim poslovične tvrdoće i malog gepeka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...