Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Ovu Mazdu cete tesko prodati ovako. Lepo je sve napisao SDSG - treba da skontate koja je najniza cena po kojoj biste prodali i stavite to fiksno, ili mozda jos bolja ali komplikovanija opcija a to je da sredite ta ostecenja i prodajete onako usput opusteno po ovoj ceni pa cete bar nuditi auto u ful stanju. 98% ljudi nece da se cima oko bilo cega i odustaju u startu kad vide ovako nesto.

Link to comment

Ovo se za 100€ nasminka da bude lepo na oko i tako funkcionise trziste, sve sto se uvozi je u ovakvom stanju (nista to nije strasno, da se razumemo) a uvozi se i mnogo gore, pa se nasminka i prodaje kao top stanje. 

 

Kejt, prosecan Srbin gleda nesto zbog cega moze cenu da ubija, i prvo ce da te zovu oni sto prodaji vencanice sa pricom, 3000 i da ja to teram odmah, kum je limar pa cu ja to da sredim, pa drugi esalon oni koji sa 2500 hoce da kupe, pa ce da krenu ovo se ne pegla, ovo isto mozda mogu da izvucem, al mozda ne moze to ži je nekih 800€ ulaganja bla bla,a takvi ce da uzmu i da voze do prvog tehnickog pa ce onda sminka za 100e,i onda osvane na oglasima jao top odrzavano, baba vozila i tako to. 

 

Zato to odmah na 3500 fiksno, pa kad dodje nek ozbiljan, lako ces da se dogovoris,al onda ce da bude minimalna korekcija, ovako ste ostavili prostor nakupcima i zaludnim ljudima da ubijaju cenu. 

Link to comment

Tesko da za 100e moze da se usminka, fina su ovo ostecenja i obuhvataju vise od dva elementa a cena farbanja je cak i ovamo kod mene ~60e po elementu, mogu misliti kako deru u BG i NS.

Nego, Moco, imam za tebe Astru 1.4 turbo 2011. sa 147 hiljada svicarskih km, utegnuta ko pracka, dva seta Continental guma, klima ledi, turbina perfektna. Specijalna forumaska cena od 6300 ojra, za normalne ljude moze i malo jeftinije. Ili daj 308icu i jedno 3300 ojra, posteno.74972621610dbbc4efb08d08d33ceb82.jpg

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Rodjendan mu je u decembru, osmi tek, ali zezao sam se svakako, verovatno cu ga ustupiti nekadasnjem najboljem drugu po nabavnoj ceni. Nudio mi 100e cast ali ako uzme ima samo da plati veceru i to je to, dok bi Mocu odrao jer je jak kao zemlja i ne znam sto se folira ovde...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Ma i da nije lupana ili krs, sto i nije realno posle 7500km, da bi se taj auto uvezao iz npr. Svajcarske treba jos blizu 2000 evra. Inace, ono sto ovde kosta 3000+ evra, tamo je npr. 2000 ili nesto jace franaka, sto je tragikomicno ali tako je kako je.

Link to comment

Probalo nas trojica da uvozimo ocuvano od gore i ne isplati se, nase trziste je razradjeno za ocukane i one sto su presli Boga oca i tako to ide vec godinama.Nece nas covek da shvati da i preko ocuvan auto kosta isto kao i kod nas nego misli da to Svajcarci daju za kikiriki.Dok smo mi imali 200€ po autu neki su imali 700€, a na slikama oba izgledaju isto,al voli nas narod male km i servisne knjige, sad sto je cela servisna sa istom hemijskom i istim rukopisom to je zato sto Svajcarci imaju licne majstore :laugh:

 

Sto se tice Mazde ima sad limara koji samo za placeve rade i ovo se stvarno sredi za ~100€ da bude lepo na oko, ali kratkog daha. 

 

Prodavali neki likovi skoro Insigniu, sa 38x xxx ali stvarno odrzavanu i ocuvanu, niko ni da se zainteresuje, 3 meseca, a kad osvanula sa 18xx xxx otisla za 3 dana :D Magicna cifra od 180 hiljada prodaje sve :laugh:

Edited by SDSG
Link to comment

Ovce treba shishati definitivno.

 

Odes u ovlasceni i ako ta Insignija nema istoriju kod ovlascenog servisa, a trebalo bi da su nasi umrezeni sa ovlascenim servisima u Evropi, nasmejes se i das ponudu za 2000 evra manju, koja god da je ponuda. Kad se i prodavac nasmeje, odes i pustis ga da plati pregled u ovlascenom.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...