Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

4 minutes ago, renne said:

ako ne primimo sada gol

pravi se krug

i hrvati ispadaju

 

Mi cemo tada imati jedan X i poraz u tom trouglu

Hrvati pobedu i poraz

Francuzi pobedu i X

 

 

Kako onda ?

Link to comment
16 minutes ago, renne said:

ako ne primimo sada gol

pravi se krug

i hrvati ispadaju

 

Navodno zbog tebe ove godine uvode Nobelovu nagradu iz matematike :wub:

 

Dobar neki trokut - Francuska 5 bodova, Hrvatska 4, Srbija 3. Što bi se reklo, pravokutni.

Edited by Carolostadien
  • Haha 2
Link to comment
5 minutes ago, hefaca said:

Ukrajina dere Hrvatsku, pa mi pravimo dvougao sa njima

 

Pa u stvarnom trokutu i imate šanse, samo taj se neće stvoriti s remijem s Francuzima :D

 

Trebate dobit Francuze 2 razlike, a može vam biti dosta i 1. 

 

Mi smo u mogućem trokutu na -2 i odigrali smo svoje, Francuska je na +5, vi na -3.

 

Sa pobjedom 2 i više razlike vi bi išli dalje. Ako pobijedite 1 onda do 25:24 mi idemo dalje, sa 26:25 i više vi idete dalje, a sa 25:24 ovisi o ukupnoj gol razlici, dakle uključujući i Ukrajinu.

 

Jasno, može biti i trokut da mi izgubimo od Ukrajine, ali ostanimo na realnim opcijama.

Edited by Carolostadien
  • +1 7
Link to comment
3 minutes ago, Carolostadien said:

 

Pa u stvarnom trokutu i imate šanse, samo taj se neće stvoriti s remijem s Francuzima :D

 

Trebate dobit Francuze 2 razlike, a može vam biti dosta i 1. 

 

Mi smo u mogućem trokutu na -2 i odigrali smo svoje, Francuska je na +5, vi na -3.

 

Sa pobjedom 2 i više razlike vi bi išli dalje. Ako pobijedite 1 onda do 25:24 mi idemo dalje, sa 26:25 i više vi idete dalje, a sa 25:24 ovisi o ukupnoj gol razlici, dakle uključujući i Ukrajinu.

 

Jasno, može biti i trokut da mi izgubimo od Ukrajine, ali ostanimo na realnim opcijama.

 

ustao carolo iz mrtvih :)

pa gde si ti covece nijedan? :ziga:

Link to comment
3 minutes ago, Ros said:

 

ustao carolo iz mrtvih :)

pa gde si ti covece nijedan? :ziga:

 

Bacim tu i tamo pogled, za vrijeme Olimpijskih sam bio na moru pa nisam stigao ispratit male zemlje :D Možda sad za vrijeme ZOI ali nije to to.

Link to comment
Just now, Carolostadien said:

 

Bacim tu i tamo pogled, za vrijeme Olimpijskih sam bio na moru pa nisam stigao ispratit male zemlje :D Možda sad za vrijeme ZOI ali nije to to.

 

pa dobro nam se vratio, druze :)

 

Link to comment

Hvala hvala. I mislim da bi nas mogli na kraju zeznut. Girona možda ima igru za Francuze sudeći po kvalifikacijama, iako dobro za nas je da se oni sigurno neće zezati oko prenošenja bodova. 

Link to comment

evo me, vratih se promukao i razocaran.
Hrvatskih navijaca je bilo bar 5 puta vise nego nas. A i ova shaka jada nasih, sve neki vojvodjanski pederi (poput mene). 
 

Hrvati nista posebno a nasi standardno katastrofalni. Sa levog krila nista, sa bekova nista, spora tranzicija, nedostatak kvaliteta. 
momci se borili, ttener je ok ali jbg nije to dovoljno.

 

sudije su srale, to je fakat.

  • +1 6
Link to comment

Ne bih se složio oko sudaca, ali mi bi i daleko više serkali da smo izgubili tako da je to dio folklora, još pogotovo ako si na utakmici pa ne gledaš i snimke.

 

Mi smo imali više isključenja, vi ste imali više penala, po dosadašnjim sudačkim kriterijima Marsenić je mogao odmah na početku utakmice dobiti crveni... mi smo igrali bez jednog od ključnih igrača koji je za sličnu stvar protiv Francuske dobio ne samo crveni već i plavi pa je dodatno kažnjen. Marsenićev start je bio taman toliko "blaži" da ne dodaju plavi nego da dobije "samo" crveni. I vjerojatno bi ga i dobio da je bila 23. ili 47. minuta, a kod crvenih ne bi trebalo biti popuštanja u stilu "tek je počelo, progledaj mu kroz prste".

 

Ne mislim da su navlačili za vas, ali kad se sve sabere potpuno korektno suđenje.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...