Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Uzgred, moram sam sebe ispraviti oko trokuta, vuče na prvu na ovo što sam ja rekao, al jednom smo čini mi se baš mi već tako ispušili jer smo krivo interpretirali.

 

Ukratko, vjerojatno vam ipak treba +2 s Francuzima. Ako je +1 onda Francuzi na drugom koraku ispadaju iz trokuta i ostajemo samo mi i vi, a onda se ne ide na treći korak nego se opet gleda samo naš međusobni. 

Link to comment
3 hours ago, Carolostadien said:

Ne bih se složio oko sudaca, ali mi bi i daleko više serkali da smo izgubili tako da je to dio folklora, još pogotovo ako si na utakmici pa ne gledaš i snimke.

 

Mi smo imali više isključenja, vi ste imali više penala, po dosadašnjim sudačkim kriterijima Marsenić je mogao odmah na početku utakmice dobiti crveni... mi smo igrali bez jednog od ključnih igrača koji je za sličnu stvar protiv Francuske dobio ne samo crveni već i plavi pa je dodatno kažnjen. Marsenićev start je bio taman toliko "blaži" da ne dodaju plavi nego da dobije "samo" crveni. I vjerojatno bi ga i dobio da je bila 23. ili 47. minuta, a kod crvenih ne bi trebalo biti popuštanja u stilu "tek je počelo, progledaj mu kroz prste".

 

Ne mislim da su navlačili za vas, ali kad se sve sabere potpuno korektno suđenje.

Ne ucitavaj.

nisam rekao da su krali nego da su srali.

Hrvatskoj cestitke na boljoj igri i zasluzenoj pobedi. ‘Ladno je moglo biti  +10, da nije bilo Cupare.

Link to comment

sudije mislim da nisu navlačile ali je izgledalo kao da previše sviraju.

e sad, ja bih opet sve povezao sa suludim uslovima u kojima se igra prvenstvo.

to recimo dovede da za nas Radović igra svoju četvrtu-petu utakmicu za reprezentaciju sinoć. mlad. i, naravno, dođe situacija kada on sasvim opravdano dobije isključenje. iako intenzitet faula deluje bezazleno. naročito nama naviklim na Đurković-Đukanović stil igranja. ali, jbg, jeste za isključenje. i tako nešto se uči s godinama i utakmicama.

 

spomenuli smo sinoć sporost naše igre u napad. ja opet verujem da je i to zbog neuigranosti. tačno se vidi da u nekim trenutcima ne znaju šta da urade, i onda se čeka Kukić da nešto izmisli. 

 

nije baš da smo imali mnogo šansi da stignemo Hrvate u drugom poluvremenu, ali bio je nekakav momentum sa par vezanih odbranjenih napada ali je baš u tom periodu Šunjić skinuo dva zicera Marseniću. dešava se, jbg. naročito je prvi šut Marsenića bio kako treba. to je bio kraj, videlo se da su naši tu pali.

 

u ovim uslovima i OVIM sastavima jedino što pravi razliku je Cindrić. nisam ga nešto upamtio iz prethodnih godina, još sam se i šokirao kad reče komentator da je proglašen za igrača godine 2017. ali čovek je defintivno sinoć kontrolisao utakmicu.

 

 

Link to comment
13 minutes ago, levi said:

pa dobro sad, u jednoj utakmici može da poludi i da dobije  sam bilo koga, a može i da nas upropasti. sad više nemamo šta da izgubimo 

Bukvalno. Kada poludi onda neka bace flaster na njega i neka Kukic dobije prostora za 10+ golova. 31-19 rezultat.

Link to comment
On 16.1.2022. at 0:57, Djuro said:

evo me, vratih se promukao i razocaran.
Hrvatskih navijaca je bilo bar 5 puta vise nego nas. A i ova shaka jada nasih, sve neki vojvodjanski pederi (poput mene).

 

excuses-files.gif

 

morali ste bolje parirati. ni njima sigurno nije bila najjača postava iz Metkovića Čapljine Čitluka nego sve neki mučenici iz Osjeka Darde i Našica

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...