Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

4 minutes ago, levi said:

osim selektora najveći napredak je što ne igra Nenadić. to je verovatno i presudilo da se plasiramo i da uzmemo 4 boda Francuzima u kvalifikacijama

 

selektor je tu najveci dobitak

tako bilo i za makedoniju

izgleda spanci dobri treneri

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

kakve su nam sanse veceras? zadnji put kad sam proveravao hrvati su se borili za olimpijske medalje, a nas nigde nije bilo. sad smo kao malo bolji, a oni malo losiji.

ovaj put nismo bez šansi

Plus veliki korona faktor

Link to comment
2 hours ago, levi said:

osim selektora najveći napredak je što ne igra Nenadić. to je verovatno i presudilo da se plasiramo i da uzmemo 4 boda Francuzima u kvalifikacijama

Znam da je on jedan od igraca reprezentacije kada je najvise potonula ali meni zao sto ne igra, jeste da ima puno godina al za nekih 10ak min i da mu selektor nadje pravo mesto u timu, mozda bi i dao pravi doprinos.

Link to comment

nije sad da je nenadic bio redovan u reprezentaciji, pa da se vezuje za lose igre. 

 

selektor je najbitniji, mi nista nismo igrali u ovom veku. uzeli smo onu jednu medalju na domacem terenu na lozenje i sudijski kriterijum, bez igre, i to je to. 

  • +1 1
Link to comment

pa nije samo Nenadić kriv za propast rukometa, ali sa njim u timu bi bilo više štete nego koristi. a ne bi ga se ni jedan selektor odrekao da je zdrav. slično kao što ženska reprezentacija igra bolje bez Andree Lekić. bez njih se ne može ali sa njima nije dobro

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...