Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

4 hours ago, pasha said:

 

Obojkasice su unutra, kao i basketasi.

Rukometasice ce tesko jer je domacin Madjarska, Da to nije slucaj verovatno bi otislli.

Kosarkasi i kosarkasice imaju realne sanse da prodju.

U pravu si, pobrkao sam odbojkašice sa košarkašicama, a potpuno zaboravio basketaše ...

Link to comment
3 minutes ago, Cash said:

Slo pobedila domačina. Tako je to kad imaš selektora. 

 

Neko ce jednom da nam objasni u cemu je fazon sa slovenackim sportom. 

 

Prvaci Evrope u kosarci..drugoplasirani u odbojci..u rukometu deru..u fudbalu se ne secam da ih je neko ponizio..

 

Samo dobra organizacija ?

Link to comment

 

25 minutes ago, Goranz said:

I eto, sad imam notifikaciju da si postovao nepostojeći odgovor na nepostojeći post. Da li je ovo trenutak u kojem se nama znani univerzum ruši?

 

 

Ispada da sam uvredio Slovence, koje bas gotivim.

 

Ti si me naterao na zlo.

Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

 

 

 

Ispada da sam uvredio Slovence, koje bas gotivim.

 

 

Nema u sportu kriminala,mafije itd. Uvek se zovu najbolji,najspremniji. Nema menadžerskih igrača, savez vode sposobni ljudi +bivši sportisti. Nesterović je potpredsednik Košarkarskog saveza Slovenije. 

Link to comment
22 minutes ago, Cash said:

Nema u sportu kriminala,mafije itd. Uvek se zovu najbolji,najspremniji. Nema menadžerskih igrača, savez vode sposobni ljudi +bivši sportisti. Nesterović je potpredsednik Košarkarskog saveza Slovenije. 

slovenci jesu prvaci evrope u kosarci, ali mislim da su mogli mnogo vise u prethodnom periodu.

imali su nenormalno jaku generaciju sa lakovicem, nesterovicem, smodisom, nahbarom, benom udrihom, lorbekom...i nikako nisu mogli do medalje.

Link to comment
20 minutes ago, BWA said:

slovenci jesu prvaci evrope u kosarci, ali mislim da su mogli mnogo vise u prethodnom periodu.

imali su nenormalno jaku generaciju sa lakovicem, nesterovicem, smodisom, nahbarom, benom udrihom, lorbekom...i nikako nisu mogli do medalje.

Slazem se. Najjacu ekipu su imali 2009 kad ih je Teo izbacio u polufinalu. A imali su dobru ekipu i pre te 2009 ali loš selektor. 

 

 

Link to comment

Radivojević razbije svu koncentraciju i izbaci sebe iz fokusa ovim urlanjem i skakanjem posle gola, i onda u sledećem napadu promaši u kontri 1 na golmana

 

I tako na svakoj utakmici 

Link to comment

Hrvatska je valjda došla oslabljena, ne znam ko im sve fali.. ali sada svima rastu ambicije. i Špancima, i Norveška nije loša, Švedska je domaćin završnice, Slovenci sa Vranješom mogu da polude, Mađarska je uvek solidna, Nemačka.. :dry: 

 

Samo prvak ide na olimpijadu, a Hrvatska ako ne osvoji ide  u kvalifikacije u  grupu sa Francuskom u Francuskoj

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...