Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

1 hour ago, Filozof manijak said:

Još gore igramo danas, nego na premijeri pre dva dana.

Mislim da je ovo najgora naša reprezentacija otkad pratim rukomet

 

Sto nije beznacajno dostignuce

Link to comment
1 minute ago, Cash said:

Ostaje žal sto nismo odigrali keca,bas je bila dobra kvota

 

Ja sam igrao (kvota bila 2.45), al sam vezao sa Nadalom (2.50). Za rukomet nije moglo da omane, a za tenis da malo izmalerisemo Nadala. :D

Link to comment
15 minutes ago, Cash said:

Marsenic :isuse:

 

Uvek je bio takav.

Uzasno spore noge, promasuje zicere, ne zagradjuje igrace u odbrani pa nam kupe odbitke. Ne shvatam kako je igrao u nekim jacim ligama ali eto.

Link to comment
34 minutes ago, ronin said:

Zbog čega zeleni dresovi Crnogoraca?

na twiteru rekose komitska/zelenaska simbolika , kao specijalni dizajn protiv Srbije ... nadam se da niko bas nisu toliko blesavi ali ko ce ga znati

 

Link to comment

Vezano za rukometaše, oni i odbojkaši su u samo par dana izduvali za Tokio, tako da više nije ostvariv idealni scenario da Srbija na OI ima čak 7 (i slovima: sedam!) ekipa ...

 

Vaterpolisti su već unutra, ostaju dakle da se kroz kvalifikacije probiju odbojkašice, rukometašice, košarkaši i košarkašice ...

 

Mislim da nije nemoguća misija da prođu sve četiri ... Realno, od rukometaša niko nije ništa ni očekivao, a možda će zvučati jeretički, nisam verovao ni da mogu odbojkaši, oni su u Evropi objektivno negde peti-šesti po kvalitetu ...

Edited by stoka
Link to comment
12 minutes ago, mjone said:

na twiteru rekose komitska/zelenaska simbolika , kao specijalni dizajn protiv Srbije ... nadam se da niko bas nisu toliko blesavi ali ko ce ga znati

 

 

Jesu, toliko su blesavi.

Ne pamtim da je CG igrala ikada u zelenim dresovima, njihove boje su crna, bela i crvena sto se tice dresova.

Ali to je njihvo problem, mi smo ovo trebali da dobijemo jer smo igracki jaci od ove CG.

Edited by pasha
Link to comment
10 minutes ago, stoka said:

Vezano za rukometaše, oni i odbojkaši su u samo par dana izduvali za Tokio, tako da više nije ostvariv idealni scenario da Srbija na OI ima čak 7 (i slovima: sedam!) ekipa ...

 

Vaterpolisti su već unutra, ostaju dakle da se kroz kvalifikacije probiju odbojkašice, rukometašice, košarkaši i košarkašice ...

 

Mislim da nije nemoguća misija da prođu sve četiri ... Realno, od rukometaša niko nije ništa ni očekivao, a možda će zvučati jeretički, nisam verovao ni da mogu odbojkaši, oni su u Evropi objektivno negde peti-šesti po kvalitetu ...

 

Obojkasice su unutra, kao i basketasi.

Rukometasice ce tesko jer je domacin Madjarska, Da to nije slucaj verovatno bi otislli.

Kosarkasi i kosarkasice imaju realne sanse da prodju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...