Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

3 minutes ago, Nesh said:

Dva igraca vise i kontra i nista. jao, pa sta je s ovim Radivojevicem.

Izjednacismo dok pisem. Nego, ne gledam od pocetka, cujem Sretenovic dao 4 gola. :huh:

A meni nije valjao ni za Zelju!

 

Bogdan se paralisao kad mu je prvu odbranio, od tad ne može da se sastavi, a počeo jeodlično, dao jedan iz mrtvog ugla, jedan penal i jedan preko celog terena

Link to comment
29 minutes ago, Nesh said:

Dva igraca vise i kontra i nista. jao, pa sta je s ovim Radivojevicem.

Izjednacismo dok pisem. Nego, ne gledam od pocetka, cujem Sretenovic dao 4 gola. :huh:

A meni nije valjao ni za Zelju!

 

Naravno da nije ni za Zelju, kamoli za nesto vise.. zali Boze takve predispozicije sa takvim mozgom.

Link to comment
Just now, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

Naravno da nije ni za Zelju, kamoli za nesto vise.. zali Boze takve predispozicije sa takvim mozgom.

 

Evo ga poceo sa svojim standardnim glupostima. Urocio sam ga cudjenjem sto dobro igra. :sad:

Stvarno je zalosno da sa takvim fizickim predispozicijama ne moze da dobaci do ozbiljnijeg igraca. Doduse, ne znam kako igra za Vojvodinu i bas sam se iznenadio sto su ga uzeli.

 

Opet 3 za njih. Nema leba.

 

Link to comment
3 minutes ago, levi said:

Perun se ljuti na Sretenovića što se digao iz čistog mira na šut preko dva igrača na početku napada. Skoro pa poetska pravda

 

 

Ha, ha, lepo si to primetio, zna covek kako to izgleda. A zna i kako treba ponavljati to jer mora jednom da krene.

Edited by Nesh
Link to comment

Na 4 minuta i kusur do kraja nama treba 30 sekundi da zamenimo dva igraca u napadu. Ni iz sedmerca ne moze. Ovaj Radivojevic nije delovao lose u Nisu, doduse protiv Egipta u prijateljskoj utakmici.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...