Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Nije mi poznato, samo po oglasima neki ko zna otkad, ali je pitanje radi li to dobro.


Imam ja neke stare i ne radi dobro vise.


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment
9 minutes ago, ajgor said:

Zkr, adresa za sve :thumbsup:

 

Da, kao nastavljač tradicije negdašnjegi Radio Kluba u Timočkoj drži i Letraset. Ali mislim da je sada izbor solidno sužen... no, šta je - tu je.

Link to comment
  • 2 months later...

 Help, help, ima li neko preporuku gde u Bgu mogu da dobjem štampanje na majici , 1 komad  samo, za dečaka, tipa fudbalskog dresa sa njegovim prezimenom na ledjima . Šta god pretražim na netu baca me na neke masovne štamparije , fotografije, pripremu za štampu... ništa mi to ne treba sem slova i broja na jednoj majici

Link to comment
32 minutes ago, ljuttko said:

 Help, help, ima li neko preporuku gde u Bgu mogu da dobjem štampanje na majici , 1 komad  samo, za dečaka, tipa fudbalskog dresa sa njegovim prezimenom na ledjima . Šta god pretražim na netu baca me na neke masovne štamparije , fotografije, pripremu za štampu... ništa mi to ne treba sem slova i broja na jednoj majici

Cini mi se da Knjizara Miki to radi u Batutovoj. Nazovi pa pitaj.

 

Bookstore "Miki"
061 4120425
https://maps.app.goo.gl/HvoRC3A25unZH9mm7

 

Link to comment

Jebemu sve, zaboravila sam da ištampam nešto što mi treba za sutra ujutru. Jel zna neko kopirnicu koja radi od 7 na Zelenjaku ili u Knezu?

Link to comment
On 29. 5. 2023. at 16:54, Frank Pembleton said:

Copy centar
Brace Nedic 19
 

Štampano ovde, bili przi i lepo uradili, Jedino sam pogrešila što nisam donela majicu u boji koju sam mogla da nadjem , njima ostale bile samo bele a i skuplje su nego drugde al ok, to mi je sad za nauk

Link to comment
Štampano ovde, bili przi i lepo uradili, Jedino sam pogrešila što nisam donela majicu u boji koju sam mogla da nadjem , njima ostale bile samo bele a i skuplje su nego drugde al ok, to mi je sad za nauk

E zaboravih da ti napomenem...
I znam kad smo mi nesto sad stampali da nam je rekao:
Moze vasa majica samo pazite da bude skroz pamuk ili skroz sintetika
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...