Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

6 hours ago, zorglub said:

Led lampe su uznapredovale stravično poslednjih 15ak godina, danas se mogu kupiti ručne sa nekim glupavim brojem lumena:

 

 

to je moj pokojni tast imao, to je oprema mupa, ono je veliko zlo

sve smo pobacali

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Moram da pitam ovde jer ne mogu da se snađem u sportskom delu foruma:

 

Da li negde (na forumu ili van foruma) postoji neki trag o gostovanju USA nacionalne fudbalske reprezentacije u Srbiji, konkretno u Subotici, 2016. godine?

 

Internet pretraga mi ne daje nikakve rezultate a imam jedan materijalni dokaz (zastavu tima sa potpisima)  koji ne mogu da potvrdim.

Link to comment
Moram da pitam ovde jer ne mogu da se snaÄ'em u sportskom delu foruma:
 
Da li negde (na forumu ili van foruma) postoji neki trag o gostovanju USA nacionalne fudbalske reprezentacije u Srbiji, konkretno u Subotici, 2016. godine?
 
Internet pretraga mi ne daje nikakve rezultate a imam jedan materijalni dokaz (zastavu tima sa potpisima)  koji ne mogu da potvrdim.

Probaj na sajtu FSS ili im piši mejl?





...shiit has hit the fan...
  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Tale said:

Moram da pitam ovde jer ne mogu da se snađem u sportskom delu foruma:

 

Da li negde (na forumu ili van foruma) postoji neki trag o gostovanju USA nacionalne fudbalske reprezentacije u Srbiji, konkretno u Subotici, 2016. godine?

 

Internet pretraga mi ne daje nikakve rezultate a imam jedan materijalni dokaz (zastavu tima sa potpisima)  koji ne mogu da potvrdim.

 

CHICAGO (Via U.S. Soccer) – U.S. Under-19 Men’s National Team head coach Brad Friedel has named a 20-player roster for the 2016 Stevan-Vilotic Cele tournament, set to take place from Sept. 1-5 in Subotica, Serbia. This is the 23rd edition of the tournament and the U-19 MNT’s return to action after its appearance in the 2016 COTIF Tournament in Valencia, Spain last month.

The USA kicks off its group with a matchup against Serbia at 11 a.m. ET on Sept. 1 (City Stadium; Subotica) and later faces France at 11 a.m. ET on Sept. 2 (Senta Stadium; Senta). The U-19 MNT will then take part in a placement match on Sept. 5, which will determine the USA’s place in the final tournament standings. The other group in the tournament includes Hungary, Israel, and Ukraine.

  • +1 2
Link to comment
  • 1 month later...

Mozda pitanje nije za ovaj topic, ali sta se desilo sa forumom Politika - Srbija i region? Jedno vreme je bio zakljucan za citanje za neregistrovane, a sada kada sam se registrovao ga ne vidim. Takodje ne vidim ni forum o Ukrajini...

  • Haha 2
Link to comment
On 16. 9. 2023. at 14:35, Paul Gompitz said:

Gdje da kupim male lagere za tockove na djecjim kolicima?

 

Ima li servisa koji su ovlašćeni za tu marku kolica?

 

Drugo, ukoliko imaš uzorak, ili barataš dimenzijama lagera, probaj kod nekih prodavaca koji su specijalizovani baš za lagere:

 

Kuglicni lezajevi, prodaja lezajeva, skf lezajevi :: E-LAGER

 

Avala Metal - LEŽAJEVI,SKF, FAG, CODEX, INA, TIMKEN, NSK...SEMERINZI, prodaja Ležajeva, prodaja semeringa

  • Hvala 1
Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ako je neko ogrebao na Yettel petku popust na dodatnu opremu a ne treba mu, zamoliću za kod.

Treba mi za sestričinu, opet nešto mulja :rolleyes:

Link to comment
  • 3 weeks later...

da li neko zna gde da nađem halogene sijalice za plafonsku rasvetu, najmanje, okrugle, ugradne od 25w/220 V. ili, alternativno led sijalice 2700K sa što širim snopom svetlosti.

dimer za halogene mi je ispravan, a za led sijalice znam gde ima da se kupi. muka je jer ne mogu da nađem sijalice, a crkle su mi 4 od 12 komada.

Link to comment

koliko se plaća stručnom licu, med. tehničaru, kada dođe da da injekciju u kućnim uslovima? sedam injekcija, tj. dana je u pitanju. 

mali komšija neće da kaže, tj. neće da naplati, a ja bih da platim i da malo častim jer će nam, verovatno, trebati opet.

 

ovako mi je se učinilo lakše nego da jurim nalog za kućnu negu s kraja na kraj grada, a da majka ide svaki dan po terapiju, bilo bi pravo maltretiranje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...