Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

I ovde da pitam. U krugu od 50 km od beograda da li ima boljeg luna parka od onog na ulazu u zoo vrt. Ne racunam zemunski kej on me isuviše deprimira

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

Erm.. bolji od tog su svakako ova dva na Vidikovcu. Doduše, nema panorame.

Link to comment

gde može da se kupi krojačka lutka? može i ona za izloge. treba mi (za sada) samo torzo. a u perspektivi će mi biti potrebne  ženska ,muška i dečja glava.

može i polovno. da li je neko video na limundu ili sličnom mestu? bojim se da ću ako se sama tamo uputim nakupovati gomilu budalaština. 

Link to comment

Moram nešto da proverim sa vama. Hoću da kupim lep suncobran i da ga šaljem u CG, pošto se plašim izbora dole. Uglavnom, sve što nalazim u ponudi su suncobrani čiji je klobuk od nekog poliestera ili akrila. Je l to normalno? Hoćemo se upaliti pod tim materijalom od vreline? Znam da kad sam bila mala da smo imali neki vrh lepi cvetni, koji je sigurno bio od platna, a posle je bio neki reklamni Camel, koji je čini mi se prosto bio gumiran. 

 

Drug mi nudi reklamni MB i da pevam. Sačuvaj Bože.

Link to comment

ja se od kad sam videla to pitam i cudim ko je smislio i ulozio trud,rad,struju i materijal u suncobran od plastike pa jos i beli kakav sam ja dobila jednom-beli suncobran od plastike..ne smem ni ga rasirim u odgovarajucim uslovima i npr samo na njega da racunam,prosto ne smem :(

a imam jos nekoliko plasticnih,to smo sve podobijali u nekim promocijama i slicno..nosila sam jedan proslo leto i bili su ono,za pomozi boze ako nemas nista drugo ali nije idealno

 

a nemam pojma gde da trazis platneni,zao mi je :(

Link to comment

Moram nešto da proverim sa vama. Hoću da kupim lep suncobran i da ga šaljem u CG, pošto se plašim izbora dole. Uglavnom, sve što nalazim u ponudi su suncobrani čiji je klobuk od nekog poliestera ili akrila. Je l to normalno? Hoćemo se upaliti pod tim materijalom od vreline? Znam da kad sam bila mala da smo imali neki vrh lepi cvetni, koji je sigurno bio od platna, a posle je bio neki reklamni Camel, koji je čini mi se prosto bio gumiran. 

 

Drug mi nudi reklamni MB i da pevam. Sačuvaj Bože.

E i meni se vucara po podrumima, vikendicama neki platneni narandzasti sa cvetnim dezenima iz detinjstva...To je onaj sa narandzastim tegom dole koji se napuni vodom...Nema bolje...Samo ti platneni valjaju...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...