Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

I ja bih voleo da znam :)

Imam jos jedno pitanje, kako da se nateram da odem kod opticara? Mrzim celu proceduru.

Lako je tebi ti si u sistemu, ja treba za prve da odem ????
Link to comment

Da li u Srbiji ima uvoznika za Ravensburger slagalice? I gde se iste mogu kupiti u Beogradu (a da je dobar izbor)?

Probaj sa njima za početak

 

www.euromdenis.rs/kategorije/1000-32000-komada

Link to comment

Da li u Srbiji ima uvoznika za Ravensburger slagalice? I gde se iste mogu kupiti u Beogradu (a da je dobar izbor)?

 

ja baš doneo 5-6 iz Sofije za dete, imaju neke baš baš dobre za uzrast od 3 godine. u prvom odlasku doneo samo jednu, ona se nije odvajala. posle doneo i ostale :).  odlične su jer nisu onog klasičnog puzzle oblika, nego je svaka specifična i na podlozi imaju ucrtane oblike, pa se više slaže po obliku, nego po slici.

ali ih ne vidim na ovom linku što je singer ostavio :(

 

a odgovor na tvoje pitanje ne znam, ali bih voleo da znam :)

Link to comment

Da li u Srbiji ima uvoznika za Ravensburger slagalice? I gde se iste mogu kupiti u Beogradu (a da je dobar izbor)?

ne bih znala za konkretnu marku, ali kao manijakalni hodač i još manijakalniji slagač, preporučujem neuglednu papirnicu u ulici zeleni venac, uz samu pijacu, praktično u nastavku kameničke ulice. najveći izbor koji sam u poslednjih 5 godina našla. limundo i kupindo imaju dobar izbor takođe ako ti ne smeta što su polovne...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...