Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Bio je nekad i nocni voz.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Koliko vidim, još uvek idu spavaća kola i kušet do Skopja, iz BG u 1850, u Skopju sa prvim pevcima u 0425. No, vredi uporediti cenu da se vidi isplati li se peglare leđare busom, bus vozi oko dva sata i kusur kraće. 

Link to comment

Koliko vidim, još uvek idu spavaća kola i kušet do Skopja, iz BG u 1850, u Skopju sa prvim pevcima u 0425. No, vredi uporediti cenu da se vidi isplati li se peglare leđare busom, bus vozi oko dva sata i kusur kraće. 

 

 

to je po planu 2sata krace..a znajuci nase zeleznice..

 

ja bas volim vozove ali su cak i meni smucili putovanje istim

Link to comment

to je po planu 2sata krace..a znajuci nase zeleznice..

 

ja bas volim vozove ali su cak i meni smucili putovanje istim

Ja sam isao tim nocnim Beograd-Skopje pre 10 godina i, sa izuzetkom izvlacenja iz voza mene i jos jednog vojnog obveznika u sred noci na nasoj granici da nas drug policajac upise u neki tefter, bio je fin put.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by jms_uk
Link to comment

Ja sam isao tim nocnim Beograd-Skopje pre 10 godina i, sa izuzetkom izvlacenja iz voza mene i jos jednog vojnog obveznika u sred noci na nasoj granici da nas drug policajac upise u neki tefter, bio je fin put.

 

 

Ja tim vozom putovala pre 3 godine. Horor. Još na biletarnici me upozorili da na određenoj relaciji puta ne zaspim, jer upada neka banda i krade stvari.

U svakom trećem kupeu poneki solo putnik, uglavnom sirotinja koja ima režijske povlašćene karte, hodnikom protetura poneki pijanac, milicije ni od

korova, idealna "scenografija" za lopove, silovatelje, ludake svih sorti. Btw, u povratku sam putovala danju i za saputnika u kupeu imala čoveka

sa železnice. Na moje čuđenje što voz velikim delom puta ide 30-tak km na h, rekao je da se šine razmekšaju pri letnjim temperaturama, pa mora tako. :))

Edited by Hamlet Strašni
избацио пост из квота
Link to comment

zna li neko gde se može kupiti neka dobra knjiga turistički vodič za srbiju, na srpskom?

 

za koje potrebe, nekom turisti za poklon ili za informisanje? ako ti nije previse hitno, mogu malo kasnije da izbunarim preporuke :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

I ovde da pitam. U krugu od 50 km od beograda da li ima boljeg luna parka od onog na ulazu u zoo vrt. Ne racunam zemunski kej on me isuviše deprimira

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...