Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

crveno socivo na kilo anywhere ? sve nalazim na neka fensi pakovanja gde mi za 150 grama uzmu 200 dinara.

 

jel ima nesto po narockim cenama ?

:cry:

Link to comment

zapravo po pravilu nemaju po zdravim hranama na kilo, uglavnom imaju pakovano i to je po pravilu skuplje. danas sam se protegao do bio-spajza na kalenicu jer sam video na sajtu da imaju neku halucinatorno jeftinu ponudu crvenog sociva i tamo sam nasao da imaju na kilo i pomislim - to je to, al sam se frapirao da je cena 650 dindzi-kilo ! udaranje po prstima ! i ja reko dajte onda pakovano da vidim i oni mi izvuku dve ove standardne varijante koje su jos skuplje nego iz dzaka. i ja reko cekaj 'ne znam dal vi updateujete sajt al ja sam tamo video da imate crveno socivo za pola kile za 150 dindzi, gde je to jbno socivo ??' :mad: i tek nakon intervencije mi izvuku jedno pakovanje proizvodjaca K Plus (kao Idejina marka, samo drugaciji logo, drugacije sve) po fantazmagoricnoj ceni od 150 dinara po kile ! pobeda, ale ale ale !  :D

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

koja pljacka, cestitke na uspehu:)) nisam znala da je drama, jer kod mene u kraju uvek ima. za sledeci put, zdrava hrana u cara dusana, parna strana, izmedju tadeusa i rige od fere, pored hleba i kifle. cena simbolicna, ne secam se koliko, ali jeftino.  

Edited by cmrlj
Link to comment

joj, mislim da znam to mesto. oni bas jako dugo rade. od pre 10 godina a mozda i duze.

 

inace, mrzim tu ucestalu praksu da me bezobrazne domace trgovine vacare za nesto sto je realno jeftino, a sto asocijaraju sa 365 lepih dana klijentelom pa onda misle da im se pljacka moze. fazon 'oces fenso socivo, e pa evo ti fenso cena'. pa ja svakako necu nista fenso jer ti nabavna cena svakako nije fenso, vec samo hocu da me ne pljackas nevestim pokusajem elitizovanja svega sto nije postojalo ovde do pre 10 godina :isuse:

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

Ево га још један што гледа на интерпункцију а није још савладао слова.

 

Ал' од Тоног могу да очекујем да то ради само да види да ли сам већ отишао да спавам.

Link to comment

@ Toni

 

sasvim intimno: ne svidja mi se kako uzvicnik i upitnik deluju kada su pribijeni uz zadnju rec. cini mi se da nekako ne dolaze do punog izrazaja - a emotivnjii su od tacke i nose vise znacenja - i osecam potrebu da pomognem njihovo citanje tako sto cu ih odvojiti od zadnje reci.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...