Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Gde mogu da se kupe merdevine sa drvenim gazištima, uključujući i ono najviše koje je šire, а metalnim (limenim) skeletom? Ona skroz drvena nemaju ono najviše gazište, a ova sva od metala su teška kao tuč. 

Link to comment

Jesam , prvo kod njih  jer tuda štrapaciram često al ih mrzi da prave par komada van svog repertoara. Kuke za čuviluke su im glomazne i ružne,  ja  nosam sa sobom crtež al me odpuhaše <_<

 

Jutros idem do Kalenića sa Bulevara, pa prođoh pored Milojevića. U Mlatišuminoj im je "salon", radnja je negde kod Bogoslovije. Naravno, pojma nemam rade li sitne komade po narudžbi. 

Link to comment

Gde mogu da se kupe merdevine sa drvenim gazištima, uključujući i ono najviše koje je šire, а metalnim (limenim) skeletom? Ona skroz drvena nemaju ono najviše gazište, a ova sva od metala su teška kao tuč.

 

buvljak?

ja kupio one sa 4 stepenika, ali su skroz drvene

Link to comment

nešto me u zadnje vreme hoće merdevine

alu na izvlačenje na 5m

mene su izdržale jedno 50 puta, a u zadnje vreme sam počeo i namerno da ih tresem dok penjem se :P (svima bude frka)

tako da sve pohvale za njih

a i nisu teške

Link to comment

Ja imam neke za bildovanje.

 

Ovo što sam opisala su naše stare koje su nam komšije upropastile (i dalje mi nije baš jasno kako su to uspele).

 

Meni su potrebne one od 6 stepenika (šesti je ono gazište na vrhu). Videću na buvljaku šta se nudi, mrzi me da više ove vucaram iako ih ne koristim često.

Link to comment

Mi u starom stanu imali onako teške metalne merdevine nas smarale a koji god majstor video kleo se u njih. E sad da li što su tuđe i nije morao da ih nosi...

 

Послато тетејцем

Link to comment

Nitne i slične stvari obično možeš da nadješ u pozamanterijskim radnjama. Ima ih i kod ovih što liju metalnu galanteriju, ali tamo ti ne bi prodali na komad.

 

Za NS ne znam, možeš da pitaš u Bovimexu, mada oni rade sa firmama, ali možda imaju.

Edited by Garnirung
Link to comment

imas radnju sa pozamanterijom u mislim da je prvi pasaz u Zmaj Jovinoj  sa desne strane,preko puta katedrale..ako nije prvi onda je drugi,prilicno su dobro opremljeni..i jednu u dvoristu hotela Vojvodina,ima jedna sa materijalima i jedna sa pozamanterijom,da ne pomesas....i imas na futoskoj pijaci u delu sa plastikama tezgu ili dve sa cibzarima i raznim kopcama mozda imaju i nitne..

Link to comment

crveno socivo na kilo anywhere ? sve nalazim na neka fensi pakovanja gde mi za 150 grama uzmu 200 dinara.

 

jel ima nesto po narockim cenama ?

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...