Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Dajte preporuku za neki kućni mehanizam za genocid nad komarcima, fazon spravetine koje se zabadaju u struju, naprednijeg tipa. Ove godine nešto jebu kevu po mom selu.

Link to comment

Dajte preporuku za neki kućni mehanizam za genocid nad komarcima, fazon spravetine koje se zabadaju u struju, naprednijeg tipa. Ove godine nešto jebu kevu po mom selu.

 

meni su ove tablete zaista najbolje. ukljucim aparat i mirna backa. citao sam nesto o prirodnim rasterivacima, ali to ne mogu da nabavim. sta ti znaci "spravetina"?

Link to comment

Dobio sam jedan, moze se reci, dvopersonski jastuk punjen, pravim domacim™ guscijim perjem.

 

Koga da jurim da od toga napravim 2 jastuka? Neke krojacke radnje?

 

Ne bih se bas sam igrao sa presipanjem perja, jer to leti na sve strane, cak i kad se to radi u kadi :D

Link to comment

cmrlj, zahvaljuje ti se moja gospođa na linku. ona ima suprotan problem od kolege forumaša. treba od dva mala sačiniti jedan poveći, koliko ima perja. reče da je bitan materijal džakčeta. da perje ne odperja.

Link to comment

nema na cemu, sve radnje rade, ako imate stare ofucane perjane jastuke, oni spoje te sto su se izduvali, dodaju jos ako fali, naprave novu kesu i imas nov jastuk. naravno da je materijal za jastuk odgovarajuci, ljudi zive od jastuka, znalju sta rade, iz mojih perje ne leti :D

@fp

nisam nasla na sajtu, koliko se secam (davno sam kupovala) nisu jeftini, ali paperje nigde nije jeftino. imaju i jastuke u kojima je unutrasnji deo od perja, a oko njega ide paperje. ti su jeftiniji, jer je punjenje jeftinije, a bolji, jer teze splasnu, drzi ih cvrsce jezgro. prepravke nisu skupe. oni su meni dosta radili, uvek sam bila vrlo zadovoljna, kvalitet je odlican, sve se sa njima da dogovoriti, brzi su, sve je kako valja. prave jastuke u dimenzijama koje pozelite. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...