Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

aha to mislis..pa u mom selu imaju ekstruder tem self ne treba im Pazova..mislis da je Pazova ekskluziva sa ekstruderom? :s_d:

 

ok potrazicu u plastikarama ako nista imam neke rodjake u Pazovama pa cu ih zapolsiti da traze..a da znas nisam ni guglala nego odmah ovde da pitam

 

 

et aram

ne mogu betonski jer moram da nosim suncobran jer,od skoro nemam sumu na plazi a suncobran je onaj Frikomov sto stoji ispred sladoleda..imam i manje suncobrane pa moram da probam i nadjem koji mi odgovara za nosenje i namestanje..sve je jos idejni projekat..jer nema sume :(

 

 

edit-nepismena uglavnom

Džaba ekstruder ako nemaju alat, odnosno kalup.

Link to comment

treba mi postolje za veliki suncobran ono plasticno sto se,po potrebi,sipa ili prospe voda iz njega jer bi trebalo da bude mobilno...gde to da trazim?

 

Ја сам га купио у уради сам и искрен савет,не бацај паре.Тешко ђубре.

Link to comment

Ja sam isekao parče plastične odvodne kan. cevi i utakao u lavor betona okrenut naopačke

Aman ljudi ona bi da nosi prazno i da ga napuni na plazi....
Link to comment

polako,polako..uopste nije losa ideja,evo sad mi je palo na pamet,a vrloo je moguce da napravimo betonski stalak,odnesem ga,nekako :D, na plazu i tamo ostavim a nosim samo suncobran...hhmm...

 

videcemo kad pocne leto kakvo bude stanje na plazi..jer je mala i ispred kuce i niko ne dodje tj dodju samo komsije,uvek isti ljudi,budemo cak i na istim mestima iz dana u dan..iovako su se ostavljene/zaboravljane stvari  nalazile na istom mestu danima...a sad kako nema sume kontam da ce biti jos manje ljudi..

Link to comment

Prošle, ili pre dve, godine kupio u Metrou, suncobran s plastičnim postoljem koje se puni vodom, čini mi se da je bilo različitih veličina. Ne znam da li prodaju samo postolje...

Link to comment

pa nije baš zacrtano gde sedim...videćemo..ugl tužna sam što uopšte moram i da razmišljam o ovome :(

 

mada mi taj plastični stalak nije loš ni za sport,kada se vučemo po raznim livadama i njivama..nekoliko godina nam je trebalo do ideje o suncobranu a da ga ekšuli i ponesemo biće još nekoliko..

Edited by ivy
Link to comment

taj stalak je ako iole duva beskoristan, jedino ako nema vetra uopste moz da posluzi, nego sad sam se setio, imas po boljim pecaroskim radnjam drzace za suncobran koji se ko klin zabodu u zemlju, kad se premestas nosis i njih nije ko sa onom cevkom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...