Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Ko mi nabavi prva dva broja BORBENI AVIONI (sa avionima), moze od mene traziti svasta. Padam nisko!
Probam ja danas, pa javim.
Link to comment
Ko mi nabavi prva dva broja BORBENI AVIONI (sa avionima), moze od mene traziti svasta. Padam nisko!
Da nabaviš po ceni: javi se u Global Press, dobiješ predračun, platiš, doneseš potvrdu o uplati, uzmeš svoje primerke.Tip: pretplata je majka.
Link to comment

PPP-ovci iz kancelarija po Srbiji - potrebne su mi ideje za kancelarijski kopir aparat - ugovori ili ne, kupovina, iznajmljivanje i iskustva sa masinama Xerox ili nekim drugim... možda je bolje na private, da ne ofirate baš sve korporativne trikove :-) Kancelarija trenutno ima Xerox, ali je ugovor istekao pa bi trebalo da smislimo šta dalje. Hvala!

Link to comment
tnx svima, posebno Toniju (ako ti nije frka, ukradi i ono za sečenje papira i za koričenje spirala, oduvek sam hteo to da imam)
Ako ti jos trebaju kutije kazi koliko, magacin sa otpadom u kompaniji ima da i kucu pokrijes. Uzi ili siri? U sire mogu stati i 2 uza registratora. Vizuelno su nikakvi tj sivi, kartonski , ako i dekorisem u bojama i motivima po zelji, to vec naplacujem :D , ovi sivi su zadzabe.
Link to comment

znate li za neki magacin za cuvanje stvari (komadi namestaja, knjige i slicno) tokom preseljenja tj. perioda izmedju iseljenja i useljenja? hvala unapred :)

Link to comment

moglo je nekad i u mjenjacnici u pasazu izmedju knez mihajlove i obilicevog venca. samo ne znam da li mjenjacnica jos uvijek postoji :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...