Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Je l' zna neko da li moze negde u Beogradu da se nadje kapa kakvu su nosile dvorske lude? Nesto sareno, rascvetano, moze i zvoncici pride. Ili bar nesto u fazonu onih cilindara koje nose navijaci po mondijalima?

Link to comment
Je l' zna neko da li moze negde u Beogradu da se nadje kapa kakvu su nosile dvorske lude? Nesto sareno, rascvetano, moze i zvoncici pride. Ili bar nesto u fazonu onih cilindara koje nose navijaci po mondijalima?
Odes na tribinu prebijes navijaca i skines mu kapu cool.gif ja sam to vidjao po kaficima pred finale LS i bili su sa fudbalskim loptama i Amstelovim znakom.
Link to comment

treba mi: 1. dobar salon za manikir i depilaciju 2. restoran jevtin a dobra klopa u krugu dvojke, sa toplom atmosferom 3. mesto gde bi mogla da izvedem moju :wub: ljubav i da se iznenadi, nesto sto beogradjani slabo poznaju (moze neka hard core galerija, ili artsy klub underground) ....

Link to comment
treba mi: 1. dobar salon za manikir i depilaciju 2. restoran jevtin a dobra klopa u krugu dvojke, sa toplom atmosferom 3. mesto gde bi mogla da izvedem moju :wub: ljubav i da se iznenadi, nesto sto beogradjani slabo poznaju (moze neka hard core galerija, ili artsy klub underground) ....
bioskop Partizan ako jos radi
Link to comment

opet sam zaboravio kako se zove neka krema za ruke a ime joj lici na dezmoderm (kao asepsol samo bolje). jel zna neko da li toga jos uvek ima u apotekama, jer moja lepsa polovina kaze da nema ...2) gde imaju one jastucice za pod dupe ?

Link to comment

ima na drugom spratu zire velika sportska radnja, zakljucujem da je dovoljno fensi posto je tamo, pa da su i roleri (koje imaju) kvalitetni. s rolerima je za pocetak najvaznije da ne budu plasticni tockovi, no gumeni.e, i da, kad ih vozis, obavezno moras da obuces neki drecavi sorc i gornji deo kostima, to je nekako must. :D

Link to comment
dje se kupuju roleri?sa turske strane prestonice, hitno me vrlo zanima, al da su bash dobri?
Ja se ne razumem, ali sam pre dve godine starijem detetu kupio posle mog terena, neke skupe/doooobrrreee u Knezu u bivšoj Elektrotehni na spratu sada prodavnici garderobe, skupih patika i sportske opreme...Elem, bile su previše dobre i previše brze (u odnosu na one stare), tako da ih posle par padova, već odavno voze njene drugarice (čitaj nestale su u nepoznatom pravcu <_< )..................................................Da li zna neko radionicu/krojača/kožaru gde se može stara crna kožna jakna ofarbati. Nekad je bila neka radnja ispod hotela Moskva...Imam dugačku crnu kožnu zimsku jaknu/mantil sa kapuljačom, ali se malo (više) ofucala, ali bi posle osvežavanja/farbanja crnom bojom bila ko prava udbaška... Ima li toga u BGD?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...