Jump to content
IGNORED

ADSL


MaRkOMaN

Recommended Posts

Pardon, gledam taj Orion, kakav je ovo WiFi, citiram, Konekcija se ostvaruje bežičnim putem, bez posredstva telefonskog priključka i dodatnih kablova ?.blink.gifWiMax? Krivo nomenklaturirani HDSPA, WTF?

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    72

  • nbg4ever

    65

  • Anonymous

    43

  • teacher

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

To je verovatno da laicima objasne da nije ADSL.Jos jedno za kraj :)Jel ruter bar bio dzabe ili si ga platio?I da, sad izgleda logicnije - posto si placao i za period kad je bilo dzabe sad si u pretplati za toliko.

Link to comment
To je verovatno da laicima objasne da nije ADSL.Jos jedno za kraj :)Jel ruter bar bio dzabe ili si ga platio?I da, sad izgleda logicnije - posto si placao i za period kad je bilo dzabe sad si u pretplati za toliko.
Da, dobio sam ga džabe (tj. naterali su me da potpišem ugovor na godinu dana).@RogerI mene to isto zanima, ali sam zaboravio da pitam. Pre nekoliko meseci je bila priča da će do kraja ove godine ta stvar (uz USB modem) raditi u svim većim gradovima Srbije, cena bi trebala da bude slična običnom ADSL-u, uz sporiji protok. Edited by Anonymous
Link to comment
Da, dobio sam ga džabe (tj. naterali su me da potpišem ugovor na godinu dana).@RogerI mene to isto zanima, ali sam zaboravio da pitam. Pre nekoliko meseci je bila priča da će do kraja ove godine ta stvar (uz USB modem) raditi u svim većim gradovima Srbije, cena bi trebala da bude slična običnom ADSL-u, uz sporiji protok.
Ako pričate o ovome INT2Go tj internet za ponetipost-295-12925370504335.jpgTo koristi CDMA....
Link to comment
  • 2 weeks later...

Od traca do istine, vest koje jos nema na sajtu, a vec postoji kao ponuda.Orion nudi opciju D@H, oni koji imaju znaju sta je to, za drugo pogledajte sajt, bice nova ponuda 1mbps, 6mbps i 16mbps za 1000, 1300 i 3000 dinara. Ja sebi uvodim 6mbps ovih dana. Pa kome treba neka izvoli.

Edited by Milosh76
Link to comment

Lepo bi to bilo kad bi svuda moglo, al ne može. Koliko sam ja razumeo, to može samo u delovima grada gde imaš WiFi domet za njihove stanice. Znači, krknu AP na krov zgrade i onda LANom razvlače po gajbama, zato je i cena povoljna.

Link to comment

Jedno pitanje koje bas ne spada u ADSL ali spada u IPTV pa sa obzirom da nema te teme da pisem ovde. DObio sam od Telekoma IPTV ali kada ga povezem na tv preko skarta gde imam i kablovsku povezanu preko obicne antene ne mogu da gledam obicne kanale jer mi se slika sa skarta mesa i u obicnu do sada mi se to nikada nije desavalo a povezivao sam preko skarta razne dvd plejere. Jel postoji nacin da to nekako regulisem ili sam osudjen na to da nonstop vadim skart ili strujni kabl kada hocu da gledam kablovsku?

Edited by Moca
Link to comment

Na tv-u imam samo skart nemam cicnceve :( Sad vidim da kad iskljucim na daljincu iptv vraca mi se slika sa kablovske al mrzi me da nonstop palim gasim ovo da video sta ima na kanalima jednog i drugog.

Link to comment

Okrenes Orion korisnicki servis, kazes im koja ti je adresa i oni ti odgovore da li je to moguce ili ne kod tebe. Inace, ako neko u zgradi do tvoje ima D@H, ne znaci da ga mozes i ti imati.

Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...