Jump to content
IGNORED

Alternativni soping vodic kroz Beograd


morgana

Recommended Posts

je l zna neko gde u beogradu mogu da se kupe majice sa šaljivim natpisima? ... ali gotove, već napravljene...
Imas u cini mi se da je ulica Carice Milice - sa desne strane ako gledas od Brankove ka Muzeju primenjene umetnosti tj. ka centru, skoro na pocetku je..... Ja se nadam da jos postoji jer sam poslednji put bila odavno a pretezno su majice sa ovim devojcicamatgp-106~I-m-Naturally-Blonde-So-Please-Speak-Slowly-Posters.jpg ali ima i za muskarce nekih stvariedit: i pogledaj po Terranovama, Zarama i slicnim konfekcijama desava se da bude takvih (No boyfriend no problems i sl. :) ) Edited by Redridinghood
Link to comment

vidila u new yorkeru pamučne majice kratkih, ukoso krojenih, rukava sa različitim natpisima. zapamtila sam (ono što me se tiče :rolleyes: ) npr. always 15 minutes late, s tim da je 15 veliko i u sridini.

Edited by Nicol
Link to comment
zna li neko gde mogu da se naruce rukavice?ili da li ona radnja u bulevaru radi jos uvek i gde se premestila?
Premestila se??????? Moja drugarica je prosle godine narucila rukavice(u Bulevaru, odmah posle Golsvordijeve) i super su joj. Mogu da se raspitam ako te nesto interesuje.
Link to comment

nisam sigurna, ali cini mi se da vise od pola godine, te radnje nema. ili se premestila.nije hitno, prosetacu pa cu videti... jesu odlicne rukavice, cornula sam jedan par sestri [koji sam joj kupila :lol:]

Link to comment

E kad ste spomenule Evicu, videla sam neke njene rukavice u deltagradu, u nekoj prodavnici nakita. Mozda na spratu. (ja i orjentacija nismo bas u ljubavnom odnosu)

Link to comment
  • 1 month later...

Hm, pa nemam, ne mogu da ih nedjem na netu, ali recimo da su sarene (mada sam je kupila crnu) secene ispod grudi (nije 'trudnicka' varijanta, bas naprotiv lepo stoji) sa velikim dekolteom i kratkim 'puf' rukavima. Duzina - iznad kolena. radnja - ja sam bila u Brankovoj, mislim da ima i u Bulevaru (otprilike preko puta Djerma)

Link to comment
Hm, pa nemam, ne mogu da ih nedjem na netu, ali recimo da su sarene (mada sam je kupila crnu) secene ispod grudi (nije 'trudnicka' varijanta, bas naprotiv lepo stoji) sa velikim dekolteom i kratkim 'puf' rukavima. Duzina - iznad kolena. radnja - ja sam bila u Brankovoj, mislim da ima i u Bulevaru (otprilike preko puta Djerma)
To zvuci bas lepo - za koji dan idem da overim! :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...