Jump to content
IGNORED

Alternativni soping vodic kroz Beograd


morgana

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

hmm, pre kao odri hepbern u doručku kod tifanija :)Senzualnost nije nešto nasledno. Mogli bi da nastavimo priču tamo kada prođe kratkotrajna navala pošalica. Ja volim da vidim kombinaciju kratkog kišnog mantila i dubokih čizama. Pošto si rekla da bi nosila ludačku košulju, ovo mi je delovalo prikladno a ti vidi šta ćeš sa dužim rukavima kada je nosiš kao mantil.

Link to comment
hmm, pre kao odri hepbern u doručku kod tifanija :)
kako si znao :blink:ot.prozor sourum u zmaja od nocaja, otvorila neka umetnica zeljana se mislim zove, bila ja pre tri-cetiri meseca, ne znam bas kad rade, mene su vodili tamo. divan prostor ko u nekom modernom inostranstvu, simpaticna zeljana, garderoba super, ima i kaiseva i torbi, dosta skupo. mali je problem sto za sve imam utisak da je ona to kopirala od nekoga, sto je u redu, ali nije u redu da onda takve cene zalepi. ali lepo je zaista. Edited by cmrlj
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ma meni jedino fali pantalona. Al ne da bude samo teksas vec i neke lanene i ko zna sta jos. A trebaju mi i bermude il one tzv. skracene. Ne mora marka, sam da bude kvalitetno uradjeno. Za cenu ne pitam :P

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...