Jump to content
IGNORED

Alternativni soping vodic kroz Beograd


morgana

Recommended Posts

Nekad bilo na početku brankove, neam pojma da li još uvek postoje
I meni je to palo na pamet....Mada mislim da oni rade bas one extra velike, ali ako nemaju mozda ce znati ko ima...
Link to comment
  • 8 months later...

kako je meni ovo carski :Hail:_MG_6179.jpgzna li neko kolko kosta jelenska glava? u cumicevom sokacetu, kako god da se to sad kaze na engleskom.mada ovo moze da se napravi i u kucnoj radinosti, papier mache je skoro sigurno

Edited by morgana
Link to comment
  • 2 months later...

al su skupe petke, 400 svajcaraca za traktorske gume jbt. cini mi se da sam cula da futroima manjka kvalitet, provericu da l sam u pravu, posto sam pricu slusala na pola uveta, pa cu dojaviti.

Link to comment

skupe su freitag, maiku ima mnogo dobro izgledajubiracu natenane, dok skupljam pare za nj :Ddarling, hvala unaprijed na dojavi :)

Edited by morgana
Link to comment
ajme lostfan, sto su dobrei ove su vrhhttp://www.freitag.c...TTY/pa/ZH_31439sad mi je jako tesko, a tebe krivim za to :mad:
Ja ovo nikako nisam smela da vidim, našla sam torbu mojih snova :( Obe ste krive za moj trenutni i budući duševni bol. :cry:Jel imaju ovi tašneri nekad popust, dan otvorenih vrata, neku nagradnu igru . Pristala bih i na neku kinesku kopiju, bijedna sam, znam
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...