Jump to content
IGNORED

Alternativni soping vodic kroz Beograd


morgana

Recommended Posts

@morganadvoje ih imaju. "one sa slovima su dobre, nose ih, a one s malim ljudima, mali ljudi su se sjebali."eto, ne znam na koju si se nameracila.imam jednu gumi torbu iz mandarine&patke iz 97. kakva je bila onda, takva je i danas.

Edited by darling
Link to comment

malo sam svrljala koncept storeom supermarketom i slogirala se kad sam videla posto je odeca domacih snajdera, da ne kazem, kreatora. nenormalno. pa ko je lud da da dvesta eura za nedovrseno sranje sklepano od loseg materijala? pa je l znaju kreatori koliko je 200 eura i sta moze da se kupi za te pare... neverovatno. tu je jedino normalna dragana ognjenovic.

Link to comment
  • 1 year later...

jel zna neko gde u beogradu covek moze da kupi pristojan kofer-putnu torbu, a da nije skupi samsonite. nekad je bilo carltona, delseya, sad samo samsonite, i to ostaci siromasnog izbora, ostaci preskupog mandarina ducka i kinezi. 

Link to comment

jel zna neko gde u beogradu covek moze da kupi pristojan kofer-putnu torbu, a da nije skupi samsonite. nekad je bilo carltona, delseya, sad samo samsonite, i to ostaci siromasnog izbora, ostaci preskupog mandarina ducka i kinezi. 

Ima na buvljaku tj. OTC na NBG. Videh neke neverovatno kvalitetne torbe, kofere i ranceve, raznih velicina, po kvalitetu deluju zaista ko Samsonite, nije djab djaba, ali su sigurno povoljniji, mislim da su iz Turske. Evo, nadjoh i karticu (posto i ja kanim da si uzmem nesto iz kolekcije), pise tezga 227, III red.

Link to comment

Ne secam se, jbg. Mislim da je nesto bilo u "svajcarskom" kontekstu, da l' je ime vuklo na Alpe ili im je logo neko brdo, ili je moja asocijacija takva, evo lepo ne mogu da se setim da me ubijes. Danas cuh da je i Dormeo imao (mozda jos ima) solidan popust, brat pre neki dan kupio bas dobar i jak ranac za 3000 din (snizeno sa 6 i nesto). Pre neki dan na/u Eko pumpi na Bogosloviji videh simpaticnu kolekciju torbi, torbica, torbetina i sl, opet ne znam koja marka (to mi nije bas jaca strana, gledam kvalitet radije nego sta pise na tarabi, ako me razumes :)), ali deluju bezobrazno kvalitetno.  

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...