Jump to content
IGNORED

Alternativni soping vodic kroz Beograd


morgana

Recommended Posts

nije nimalo alternativno, niti antiglobalisticki, ali je za radovanje, bar malo. zaboravih cija je zekstra, al eto.Kompanija Zekstra najavila je da che u ponedeljak, 22. decembra otvoriti prvu prodavnicu u Srbiji u kojoj che prodavati garderbu najpoznatijeg ssvedskog modnog brenda H&M. Predstavnica za medije kompanije Zekstra Bojana Roljich izjavila je agenciji Beta da che prodavnica biti u Beogradu u ulici Kralja Milana 23. Kako je rekla, cene che biti uskladjene sa cenama tog brenda u drugim prodavnicma u svetu, a kupcima che biti ponudjena garderoba za musskarce, zzene, tinejdzzere, trudnice, punije dame i decu, kao i ssirok asortiman robe koja upotpunjuje kolekcije. "Osim ssiroke ponude garderobe, u okviru ovog brenda nalazi se i program koji nudi kompletan kuchni asortiman", rekla je Roljich. Ona je rekla i da H&M uglavnom sam otvara prodajna mesta, ali da rade i ovakav naccin prodaje u zemljama gde nemaju svoje objekte.

Link to comment
  • 2 weeks later...

ova njihova portparolka da promeni prezime u droljic. toliko sam ppzdela juce kad sam videla tu x&m prodavnicu u kojoj nema nijednog h&m znaka, bas alternativni soping, ali zasto kod nas i h&m mora da bude alternativan, nije mi jasno. valjda nakupuju te garderobe od proslih sezona na tone, 2,5 eura kilo letnje, 4 eura kilo zimske, doteraju u srbiju, ispeglaju i otvore u nolitu. presla sam prag tek toliko da vidim posto je jedna kosulja za koju znam koliko kosta, logg bejzik, na pocetku sezone je 14.95eura. u zekstrinom himuu 2060 dinara :povrac:

Link to comment
  • 2 months later...

nego beogradzanke da preporucim i da se pohvalim da sam u dzegeru (podrum robne kuce beograd na terazijama) kupila lepu, cini se vrlo vrlo kvalitetnu, kratku stofanu zimsku jaknu za 2240 dinara, a ima i lepih kaputica za 2800. sve crno i izgleda mnogo mnogo skuplje nego sto zaista jeste. ima jos krpicaka, ali me mrzelo da ronim.

Link to comment
  • 1 year later...
Je l zna neko za žilu finih lanenih košulja u Bg? Ne u smislu da možda može da se zabode poneka, nego mesto gde baš rastu.
ne bas konkretno tako..ali najlepsi lan (mislim odevne predmete od lana i to sve - kosulje, pantalone, suknje) koji sam kupila u beogradu bio je uvek u mexx radnjama. ponekad mislim da im samo to i valja.
Link to comment

Fala, u međuvremenu dobio hint da su u Springfildu u Knezu locirane flat crna i bela lanena košulja, po tri i po soma, pa danas trčim da ih hapsim.

Link to comment

Zaboravio da pomenem da sam otrčao onomad po košulje, i upoznao se sa najsuludijim krojem za koga ranije nisam znao. Elem, svaki model landara u telu a na rukama je uzak. Osećao sam se kao izvitopereni Džoni Bravo, uopšte ne kontam čemu služe takvi krojevi.

Link to comment

ja sam mislila da ih prodaju samo u humanitarne svrhe. sav novac ide nekud, a ti onda nosis da bi te ljudi pitali zasto pobogu to nosis, pa onda kazes da je to za autisticnu decu i da mogu da se kupe tu i tu. (npr. na kioscima ukljucenim u akciju u tom trenutku)

Link to comment
Ideja je da se naštampa na njih nešto i distribuira. Pa me zanima gde mogu da ih kupim ako neko, manje duhovit, zna.
ja cuo da se trenutno nose iz nekih drugih razloga:Sex Bracelets and Jelly Sex Bracelet Color MeaningsYellow - indicates the wearer is willing to HUGPink - indicates the wearer is willing to give a hickeyOrange - indicates the wearer is willing to KISSPurple - indicates the wearer is willing to kiss a partner of either sexRed - indicates the wearer is willing to perform a LAP DANCEGreen - indicates that ORAL SEX can be performed on a girlClear - indicates a willingness to do "whatever the snapper wants"Blue - indicates ORAL SEX performed on a guyBlack - indicates that the wearer will have regular "missionary" sexWhite - indicates the wearer will "FLASH" what they haveGlittery Yellow - indicates HUGGING and KISSING is acceptableGlittery Pink - willing to "flash" (show) a body partGlittery Purple - wearer is willing to French (open mouth) kissGlittery Blue - wearer is willing to perform anal sexGlittery Green - indicates that the wearer is willing to "69" (mutual oral sex)Glittery Clear - indicates that the wearer will let the snappee "feel up" or touch any body part they wanthttp://www.amyth.com/Odd/Sex-Bracelets.htmlhttp://www.disabled-world.com/artman/publish/jelly-bracelets.shtml
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...