Jump to content
IGNORED

Alternativni soping vodic kroz Beograd


morgana

Recommended Posts

ma necu da kupujem (ovde) ali me pokolebalo recentno poredjenje cena sa italijanskih i beogradskih rasprodaja, nesto se ovde izgleda promenilo u glavama prodavaca pa su one neuobicajeno blizu. nesto je jeftinije ovde, nesto tamo - a tako nikada ranije bilo nije. na slucajnom uzorku zvanom fred perry i hilfiger. cak je i izbor odlican, verujem zato sto niko nista ne kupuje zbog krize. zato me zagolicalo da vidim sta se desava sa robom ovih firmi na koje se (priznajem) secem.

Link to comment

jebiga, ja sam se tek razmahao sa fred perry fetišem, kad sam se preselio u elitni kraj. dodaj na to da tamo u Kralja Petra FP majice sada koštaju nešto preko 6 soma a bile su 4 i kusur. mislim da se moj FP fetiš tu negde prekida, za sada. a tako sam divne komade video na sajtu :(

Link to comment
ma necu da kupujem (ovde) ali me pokolebalo recentno poredjenje cena sa italijanskih i beogradskih rasprodaja, nesto se ovde izgleda promenilo u glavama prodavaca pa su one neuobicajeno blizu. nesto je jeftinije ovde, nesto tamo - a tako nikada ranije bilo nije. na slucajnom uzorku zvanom fred perry i hilfiger. cak je i izbor odlican, verujem zato sto niko nista ne kupuje zbog krize. zato me zagolicalo da vidim sta se desava sa robom ovih firmi na koje se (priznajem) secem.
Koliko se secam Stone island je bio bezobrazno skup i na snizenjima preko ...
Link to comment
  • 2 months later...
  • 7 months later...
imas upa drupa u visnjicevoj ulici. po meni su skupi. ja najvise volim da se pogubim po indija shopovima i otkrijem recimo fenomenalnu koznu suknju.cena skroz prihvatljiva, npr.zatim, kozmetika, lili se zove u tadeusa koscuskog u dvoristu onih zgrada ispod dusanove. imaju dobre kreme za lice za koje sam dobila preporuke od jedne doktorke.kad se setim jos kojecega javljam.
Kad reče indija šop, ima jedan u >Starca Vujadina, nevidljiv i bepoznat, lanene pantole bile za 900 din, uzeo za letovanje, da imam i za plažu da ne mislim. Alternativni šoping je dakle u takvim nekim radnjicama koje hoće da se reše robe, na nesreću obično pre nego što zamandale vrata jer se to ne isplati, ovo je pomor nasitnih radnjica i prodavnica, sve to postane ili podrum pića ili kockarnica ili kladionica.Nevolja je što su takve kupovine uvek one-in-a-life time, naiđeš jednom i nikad više.Posle više nisi siguran u kojoj si ulici bio.
Link to comment
  • 2 weeks later...

nemam pojma, juce mi utrapili flajer, pa na sajtu videh ojlili i jos neke firme, nema h&m. ali imam neki strah od sourumova, pa pomislih mozda ima iskusnijih.inace, gap u zagrebu (iz druge ruke informacije) ima osnovne ljudske potrepstine tipa gaca, carapa i farmerki. ostalo je mnjah, ko i moderni gap. cene evropske, nema popusta.

Edited by luba
Link to comment
jel neko oprobao ove?
bila ja pre par godina, bzvz, nis posebno. tad je bilo dva stendera sa drapolikom robom. malo hm, malo neka soja, ojlilija nije bilo. skuplje i gluplje no sto bi trebalo. nikad nisam pozelela opet da idem, a prolazim tuda najmanje jednom dnevno, a ni radnje mi nisu mrske.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Je l isao neko u Pull My Daisy? Tamo navodno imaju zanimljivu vintage/retro odecu. Navodno. Ne znam za obucu. Nakita bi isto trebalo da ima. Pitam, posto nikako da odem da vidim, a pre par dana sam cula da su se i preselili sa Vracara na Stari grad... Znam da je long shot ali ako je neko upoznat, zanima me samo kakve su cene. Frendly/unfriendly...

Link to comment
  • 4 weeks later...

jok, pravi klinicki slucaj :Dali meni se stvarno taj odevni predmet nosi (uz male izmene da mogu da mlatim rukama). ima za pet godina da budu modno ludilo, vidi koliko je to lepo.straitjacket-2.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...