Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Lost je jedan od najgorih antiklimaksa ikad. 

 

Posle prve sezone se raspala i sa svakom novom se sve više raspadala - što reče jedan moj drug - jebo seriju kad ubacuju nove karaktere brže nego Dinastija. 

 

Opet, moj drugi prijatelj koji je pobožno pratio seriju i uvlačio se u nebulozne filozofije posle svake epizode je totalno prso kad se serija završila - eno ga gleda samo Sulejmana i ostale turke - kaže - ko se jednom opeče, i u mleko piri!*

 

 

 

 

*ili tako nekako.

Edited by steins
Link to comment

preporuci mu sons of anarchy. slican senzibilitet sulejmanu i lostu

 

gleda. on je meni svojevremeno preporučio. Ja gledo prve četiri sezone, kad se pretvorilo u Dinastiju, batalio. 

Link to comment

Posle prve sezone se raspala i sa svakom novom se sve više raspadala - što reče jedan moj drug - jebo seriju kad ubacuju nove karaktere brže nego Dinastija. 

 

:ziga:

Link to comment

 

ne mozes porediti mesec dana gledanja, ili koliko si vec potrosio, sa sest godina zajednickog zivota sa jednom serijom.

ti si jebiga zadovoljan, a meni su ta sva malobrojna objasnjenja bila toliko banalna i uvredljiva da mi je na kraju najiskrenije bilo zao sto sam seriju pogledao do kraja.

jebote, ko da sam 6 godina bio sa ribom, planirao zajednicki zivot, razradjivao strategije, a onda jedno primio sms koji glasi zao mi je, ne mogu vise, do mene je.

a onda vratio film, i shvatio da su sve te njene price i planovi samo kupovina vremena, iz samo njoj poznatog idiotskog razloga.

 

i pored toga, serija nudi toliko novih i odlicnih stvari, pogotovo po pitanju naracije, da je i pored svega i uprkos svemu i dalje obozavam.

 

sa ovom pamecu preskocio bih dobar deo poslednje sezone i umro u zabludi ali srecan.

^ ovo

da sam bio pametan i odustao na sa krajem 5. sezone, bolje bih se osecao oko te ribe

fazon voleli se ludo, ali je morala da ode na studije u picku materinu i tu je bio kraj

 

ovako se osecam kao da me ostavila, odjednom i bez ikakvog valjanog razloga

Link to comment

^ ovo

da sam bio pametan i odustao na sa krajem 5. sezone, bolje bih se osecao oko te ribe

fazon voleli se ludo, ali je morala da ode na studije u picku materinu i tu je bio kraj

 

ovako se osecam kao da me ostavila, odjednom i bez ikakvog valjanog razloga

+obrisala bulju posteljinom koju ste kupili od prvih zajednickih para za zajednicki novi stan

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...