Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Да никад са већим задовољством нисам прекинуо гледање неке серије.

 

Lako ti je kada si pokriven rasističkom mržnjom Flegme i Lube  ^_^

Link to comment

Juri ih neki crni dim koji je kao otelotvorenje zlog duha ostrva (osim što se posle ispostavi da u stvari nije) koji je u sukobu sa svojim bratom, dobrim duhom ostrva po imenu Casper Jacob.

 

Rečju, sranje.

Link to comment

Moram malo da elaboriram jer sam zbog imena popustio i otišao na wiki. Ovo je taj zli duh ostrva, zovu ga samo Man In Black, poreklom egipatski Rimljanin (ne pitaj):

The_Man_in_Black_from_Lost.png

 

A ovo je njegov brat blizanac (ne pitaj), takođe poreklom egipatski Rimljanin po imenu Jakov (ne pitaj), dobri duh i čuvar ostrva, najjadniji deus ex machina u istoriji pisane reči:

JacobLost.jpg

 

Kome se ovo sviđa a nije beznadežno zaveden hajpom/antihajpom, taj realno nije normalan.

Link to comment

Moram malo da elaboriram jer sam zbog imena popustio i otišao na wiki. Ovo je taj zli duh ostrva, zovu ga samo Man In Black, poreklom egipatski Rimljanin (ne pitaj):

The_Man_in_Black_from_Lost.png

 

A ovo je njegov brat blizanac (ne pitaj), takođe poreklom egipatski Rimljanin po imenu Jakov (ne pitaj), dobri duh i čuvar ostrva, najjadniji deus ex machina u istoriji pisane reči:

JacobLost.jpg

 

Kome se ovo sviđa a nije beznadežno zaveden hajpom/antihajpom, taj realno nije normalan.

Шта пропустих да видим.  :lolol:

Link to comment

meni je ta priča o dva brata bila zanimljiva jer podseća na delove sumerske mitologije o enkiju i enlilu, u najdubljem sloju o borbi između dobra i zla, pa mi je bila zanimljiva ta sižejna i uopšte vremenska linija... no ispostavilo se da na kraju čak nije ni zanimljiva, a besmislena je. samo bućkuriš, od svega pomalo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...