Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

aj da gledamo svi po rasporedu tv prve. i da komentarisemo ko da nam je prvi put :D

To nije loša ideja. Ja sam prvih nekoliko sezona (mislim do pola treće) bila na onom drugom forumu. Tamo nije bilo baš mnogo ljubitelja Losta, tako da je u to vreme to bio glavni moj razlog da se otpišem od njih i upišem ovde  :D

Link to comment

a i da postavimo neka pravila. na primer, hrli je bog, dzeka mozemo da otrcavamo dok ne pusti nirvanu, sojera samo ponekad i to onako, s ljubavlju, saida samo kad gusi sa nadiom, loka kad pretera sa man of faith, dezmonda kad onako luduje, faradeja kad nije naucnik, majkla uvek, dzulijet, bena i ana lusiju nikad.

Link to comment

Vrh je ova prva epizoda, i nije mi smetalo što znam sve i kako će i šta će da bude. Jedini problem je bilo što ide istovremeno sa tenisom, , pa sam malo paralelno pratila.

Link to comment

a i da postavimo neka pravila. na primer, hrli je bog, dzeka mozemo da otrcavamo dok ne pusti nirvanu, sojera samo ponekad i to onako, s ljubavlju, saida samo kad gusi sa nadiom, loka kad pretera sa man of faith, dezmonda kad onako luduje, faradeja kad nije naucnik, majkla uvek, dzulijet, bena i ana lusiju nikad.

igi >>> nirvana, znaci sojer >>> dzek

 

siguran sam da ce kejt biti lepsa nego ikad :)

Link to comment

vini, jesi cuo, ne smijes da vinises do seste sezone! :D

 

Ne brini ništa, nemam nameru da se opet zamlaćujem ostrvom, prekratak je život. Srećno vam gledanje i čuvajte se epileptičnog drveća.

 

U stvari nije trebalo ni ovo da postujem jer će mi ovako iskakati ova undead tema u My Content, ali sad je kasno...

Link to comment

nemoj da mi guras te matematicke simbole, bre toni, uvek mi treba 10 minuta da se setim sta te crte znace.

 

mozda ce kejt da bude lepsija, ali ana-lusija i dzulijet nisu prevrtljivice.

 

oces da ti obrisem post vini? we are here to serve.

Link to comment

nemoj da mi guras te matematicke simbole, bre toni, uvek mi treba 10 minuta da se setim sta te crte znace.

 

mozda ce kejt da bude lepsija, ali ana-lusija i dzulijet nisu prevrtljivice.

 

oces da ti obrisem post vini? we are here to serve.

i ana lusija je isto moja cura. slobodno zadrzi barbikastu dzulijet ubicu laboratorijskih miseva.

Link to comment

nije mi bas toliko celo.

 

i ana lusija je isto moja cura. slobodno zadrzi barbikastu dzulijet ubicu laboratorijskih miseva.

 

evo, odmah pocinjes. barbikasta. onda cu ja kejt da zovem propala bilderka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...