Jump to content
IGNORED

Hi-Fi


yolo

Recommended Posts

Ono sa zapušenim otvorima za ventilaciju :fantom:

 

 

Jbg, u nekim uredjajima 70% cene ode na ogromne aluminijumske hladnjake i dobro projektovana kućišta pa su opet vreli. Greju se tranzistori, naročito kad rade u A klasi.

Link to comment

meni je i dalje fascinantno da je kauboj pazario pojacalo bez probe.

hehe, to sve objasnjava, ko drugi bi mogao da ima i dalje poverenja u tadica.

To je zato sam dobar ko lebac. Btw kako da probam pojacalo, da zapalim za Kikindu na dva dana i slusam ploce sa covekom satima da vidim hoce li pregoret?
Link to comment

Baš je lepa sprava, ako cena nije bila preterana  dobro si pazario.

Verovatno je sve u redu, ali, ako te sumnja izjeda, nosi kod majstora.

Ako  majstor krene da ti nudi da ti za cijena-sitnica osveži pojačalo, promeni elektrolite i tako to, proveri šta kaže net, je l' taj Philips neki specifičan uredjaj, da li zahteva specijalnu pažnju a i raspitaj se o majstoru. Neki stave jeftine nove delove koji rade lošije nego originalni stari 40 godina.

No, najbolje je da samo proveri da li postoji mogućnost samospaljivanja.

Ako sve radi, ne treba dirati ništa.

Link to comment

130 eura, gledao po ebay ima i do 300e primeraka. Ovaj je u dobrom stanju, potenciometri ne krche, svi preklopnici rade, zvuk je fantastican. Zadovoljan sam sem ovog sranja sa pregrevanjem koje se evo sredilo

Edited by Caligula
Link to comment

Dgjbm radi, cist bogat zvuk, tjuner jebe kevu, cak i sa kompa je dobar i sirok zvuk, imam dobre Canton trosistemce ma milina, zao mi sto zbog komsija ne mogu da odvrnem jace.

Link to comment

Gasi to i kod majstora, a ono što si kupio sa dečkom baci, nije vredno popravljanja.

Duvajte ga hejteri, opravio sam ga hipsterski. Otvorio, izvadio fijoku, obriso onu hajtek zelenu mast, stavio svinjsku domacu i voila, fijoka samo klizi a cdove cita iz prve. Edited by Caligula
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...