Jump to content
IGNORED

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jebem ti život. A neko reče ranije na ovoj temi "šta ako umre, a Beograd je poslednji video njen nastup?". I to se desi.
gaza ako se dobro sećam. nakon te izjave bio je popljuvan kao patetični hipster.cenim da će od sutra svi oni smradovi koji su plakali gde su njihovi novci da se hvale kako su bili na poslednjem certu AW. Edited by Gonzo
Link to comment
gaza ako se dobro sećam. nakon te izjave bio je popljuvan kao patetični hipster.cenim da će od sutra svi oni smradovi koji su plakali gde su njihovi novci da se hvale kako su bili na poslednjem certu AW.
Logican sled dogadjaja.... <_< Ja sam pricao da eto mozda i nije lose sto nisam bio, a sad mi krivo! :(Mada ne bih ljude nazivao bas takvim imenima. Edited by C žeton
Link to comment
gaza ako se dobro sećam. nakon te izjave bio je popljuvan kao patetični hipster.cenim da će od sutra svi oni smradovi koji su plakali gde su njihovi novci da se hvale kako su bili na poslednjem certu AW.[/Jao covece. Poenta je bila so fuckin what ima neko od toga sto je bio na njenom poslednjem koncertu.Takodje u prvom redu titras gazi jaja, a u drugom prics tacno ono sto jenadjeno pogresno u tom njegovom komentaru
Link to comment
Prilicno bolestan tekst.
Ako ti nije teshko, leba ti, shta je u tekstu bolesno? Mislim, ja se sa tekstom ne slazem, ali nikako da ukachim shta je bolesno .... aj'..... hvala ti unapred.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...