Jump to content
IGNORED

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

Sve je to deo ne muzicke industrije, ne hipsteraja, ne poze, vec neceg mnogo kompleksnijeg. Ljudske licnosti. I to je ono sto su posetioci tog koncerta dobili, ljudsku licnost. A hteli su samo muziku.
pa zar nisu samo muziku i dobili, mislim na instrumentalne verzije pesama? :P što se tiče ljudske ličnosti, primećena je inflacija iste a bez pokrića u nekakvom epohalnom delu... ako mene pitaš.a ne pitaš, naravno.
ovo je topik o gadnom reality showu vrlo pogodan za plasiranje sopstvenog ubermenschizma.
potpuno tačno i na vreme. dr. Bojanić, stručnjak za žrtvologiju na Balkanu, imao bi štošta da nauči od drage nam Vajnhaus.ko je mogao da pretpostavi da će se Ejmi ispostaviti kao novi braćala? ona je sada i zvanično naša, naškinja.ne znam više ko se sve od javnih ličnosti nije zapljunuo na ovu temu, ali nekako mi fali Kusta (možda mi je promaklo).hvali Emir da kao kolega muzičar, aktivista i antiglobalista, pohvali Ejmi za njen akt pobune protiv kulture potrošizma i robovlasničkih korporacija. očekujem bistu da joj naruči, neku ulicu u Drven-gradu, minumum jedna baraka njeno ime da ponese.a Vuk Bojović, jel on dao komentar? umesto komentara, moglo bi kakvo junačko zverinje da ponese ime heroine. tamo da se pridruži Medlinki, Bogiju, Samiju... ekipi.
Link to comment
  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

Svaka čast što je plaćena da peva, ali je uzela 800.000 eura ili-koliko-već za sat vremena teturanja po bini i ispuštanja nekih zvukova. Zaista, malo ko to može.
pa mogu ja, al niko neće da mi da 800k ojra za pijano teturanje i spoplitanje o živice. Štaviše niko neće ni da me proglasi ovisnikom. Čak ni rodjena žena mi ne priznaje boles`.Nego kaže - pijandura.:(
Link to comment
ovo je topik o gadnom reality showu vrlo pogodan za plasiranje sopstvenog ubermenschizma.e. : strendžeru, potpuno si se bezveze našao pogođenim. metafora je u pitanju, a ne toponimometrija.
ja sam geografska provincija, za razliku od onih koji se široko razbacuju mentalnom. ne pogađa me ič, jako mi je interesantno kako se u plejadi intelektualnih rasprava omakne po koji provincijalizam ;) pusti šlosere ....
Link to comment
zamro topik <_<
... a rodio se, valja ga ljuljati. Ili ne valja?Ovo mi je zestoko :D : "You could say that whoever can't find anything better to do than admire and copy a rock star is a lost soul already. "Our tragedy," according to the Mail, "is that so many young people idolise them." No it isn't. The real tragedy is that we idolise anybody."
Link to comment
Ovo mi je zestoko :D : "You could say that whoever can't find anything better to do than admire and copy a rock star is a lost soul already. "Our tragedy," according to the Mail, "is that so many young people idolise them." No it isn't. The real tragedy is that we idolise anybody."
prava tragedija je sto je danasnje vreme siromasno idolima ili im je kratak vek trajanja. ne vidim nista lose da klinci imaju svoje idole.
Link to comment
prava tragedija je sto je danasnje vreme siromasno idolima ili im je kratak vek trajanja. ne vidim nista lose da klinci imaju svoje idole.
uh, ja mislim da ih nikad nije bilo vise. Samo sto su ovi uglavnom fabrikovani iz raznih brend laboratorija, izlaze podrzani jakom industrijom koja stoji iza njih - bili to glumci, muzicari, umetnici, vatever. Zato nije tesko procitati puk koji sa jedne strane proglasava Amy za caricu dok sa druge ima - posao, stednju, nekoliko kartica u banci, ratu za kredit, preciznu kalkulaciju za letovanje, natiche kondom uvek kada treba da se upozna sa nekim, prati trendove i apdejtuje se na dnevnom nivou.Drkadzije koje (rekoh vec) suvise cene svoj mali netalentovani zivot da bi ga sjebali ali zato razumeju talentovanu nesrecnicu koja sjebava svoj zivot. I jos je rado finansiraju u tome.Ova tema je odavno prevazisla Ejmi. Edited by CowBoy
Link to comment

joj eno ćole na rtsu, 100 iljada (™ by boris broz) ljudi cupka, djevojke plaću, i to sve strejt ko puška, 6 banki... ejmi, raspikućo, gledaj i uć' se!što nema top'ka za ćolu?reason for edit: to sve pijano i sve drogirano...

Edited by MocaVukotic
Link to comment
uh, ja mislim da ih nikad nije bilo vise.
ne slazem se. zadnje dve decenije su siromasne velikim delima, pa time i autorima. mega grupe i mega zvezde su zamenili pomodarske zvezdice. ima tu i neobjasnjivih fenomena poput U2, npr. poistovecenje ne bih mesao sa idolima.svejedno, Ejmi (da se vratimo temi) je cini mi se Luba poredila sa Elom Fitcdzerald, meni vise lici na Etu Dzejms. u svakom slucaju u ekspanziji neo soula i retro motown zvuka, jedinstvena. malo li je?¿
Link to comment
poistovecenje ne bih mesao sa idolima.
... ti ne bi, ali ga klinci mesaju. Nismo se razumeli, te da se slozim sa tobom - pravi idoli jesu deficitarni.Nisu se ljudi promenili kroz ovih tridesetak godina, promenile su se prizme i sociva kroz koje ti isti ljudi vide stvarnost. Vreme nevinosti je odavno proslo, i sto je nekada bio tzv. bunt danas se mirne duse moze percipirati kao licemerje ili naivnost. Mos' misliti, bunis se protiv sistema na kojem (sasvim svesno) punis bankovni racun i zaradjujes na tehnologiji koju taj sistem razvija - bilo da je u pitanju tehnika produkcije ili infrastruktura za prodaju tvoje "buntovnicke" muzike, sto se vise bacakas i bunis, to si vise personifikacija tog sistema (jer ovce placaju za taj "bunt" te sistem cveta).Brando, Bukovski, Morison - pripadaju jednom vremenu. Danas bi bili smesni, naivni ili licemerni.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...