Jump to content
IGNORED

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

I kakve veze to ima sa mojim pitanjem?
Има, та глупост нам је дошла из руског, да се реч "правилно" користи у сто разних значења где никаквог правила нема, бар не у глави оног што је то изговорио. Звучи глупо, кад приметиш.Извини ако је звучало као да сам нешто рекао на твој рачун, уморан сам и не држим баш кајасе како треба. У ствари сам рекао "+1, а ево и зашто то мислим".
Link to comment
  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koji crni R'n'R prijatelju? Gde ti vidiš u opusu pokojne Amy R'n'R? Čisti Bekvalac, tenis i vaterpolo. Zapravo najviše bih je uporedio sa pokojnim Rođom Raičevićem.
+1
Link to comment
no dobro, kad si vec krenuo, reci sledece: cime 1 narkomanka & alkoholicarka sa vestackim sisama*, sa istina odlicnim glasom i 1 albumom kopipejst neosoul pesama (drugi nije vredno ni spominjati) stimulise intelekt?
Baš tako, kakva bespotrebna i besmislena smrt.Čist overkill.Bar se smirila, da više ne gledamo ono mrcvarenje. RIP
Link to comment

izgorela je pre nego sto je i pocela da svetli punim sjajem. da nije sada tako besmisleno mrtva bilo bi jos mnogo boljih albuma nego sto je Frank.nicega genijalnog tu nema osim za ove sto im se zelja ostvarila, da prisustvuju radjanju istorije za siromasne duhom, tom odvratnom, beogradskom poslednjem koncertu.sekao van gog usi da biki zakrpi dupe.

Link to comment
Dok čekamo da Biki napiše novi tekst evo tvita1zw2nwi.png
Biki je ozbiljno bolesna.Ona je zapravo tek posle ovog juce uverenija da je 4000 dinara dobra cifra za ono sto je kupljeno. Sada su mi i oni baloni posle Slobine smrti jasniji. Dgjbm, bizarno je vazda bilo u modi. Jebeni retard.
Link to comment
Dok čekamo da Biki napiše novi tekst evo tvita1zw2nwi.png
U jebemti. A ja sam je volela cak i posle onog intervjua kad je pricala o kozmeticarki zbog koje putuje sa Kavkaza u Beograd :(
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...