Jump to content
IGNORED

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

Jao covece. Poenta je bila so fuckin what ima neko od toga sto je bio na njenom poslednjem koncertu.Takodje u prvom redu titras gazi jaja, a u drugom prics tacno ono sto je nadjeno pogresno u tom njegovom komentaru
ne znam šta je to nađeno i ko ga je našao, ja sam taj komentar pročitao kao podsećanje onima koji su na koncert došli da otplješću uz dva hita na to u kolikom kanalu je AW, šta ume da priredi na koncertima, ne bi li im se barem malo ublažile boli i kuknjava zbog finansijskog gubitka. poenta je da će sad baš ti da budu užasno ponosni što su bili na njenom poslednjem nastupu.
Link to comment
  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako ti nije teshko, leba ti, shta je u tekstu bolesno? Mislim, ja se sa tekstom ne slazem, ali nikako da ukachim shta je bolesno .... aj'..... hvala ti unapred.
pa bikino shvatanje ejmi kao pojave mi je u najmanju ruku problematicno, cak i nezdravo, komotno cu reci
Link to comment
ne znam šta je to nađeno i ko ga je našao, ja sam taj komentar pročitao kao podsećanje onima koji su na koncert došli da otplješću uz dva hita na to u kolikom kanalu je AW, šta ume da priredi na koncertima, ne bi li im se barem malo ublažile boli i kuknjava zbog finansijskog gubitka. poenta je da će sad baš ti da budu užasno ponosni što su bili na njenom poslednjem nastupu.
a to znas kako?, evo meni je bas nekako mucno u stomaku, i nikakav ponos ne osecam....lupas brate...dosuse nisam ni kukao za pare... Edited by Takanohana
Link to comment
a to znas kako?, evo meni je bas nekako mucno u stomaku, i nikakav ponos ne osecam....lupas brate...dosuse nisam ni kukao za pare...
ne znam, dozvoliću da me događaji potvrde ili demantuju.
Link to comment
a to znas kako?, evo meni je bas nekako mucno u stomaku, i nikakav ponos ne osecam....lupas brate...dosuse nisam ni kukao za pare...
ti nisi, al bilo je raznih koji su zahtevali odgovarajucu zabavu za kintu i pitali se di su nasi novci. e, vis, sad, ako su ti bili mudri i sacuvali karte - aj nek ih sad bace na e-bay, cisto da vidimo koliko su finansijski pukli. ne mora bas sad, mogu sacekati par dana iz pijeteta...jes mi gadno sto ovo pisem al te karte ce biti prilicno lukrativne sto me, moram priznati, dodatno nervira. u principu, sve one picke koje su plakale sto ih amy nije adekvatno zabavila za cenu karte sad mogu (ako su sacuvali karte) da se ceskaju po levom/desnom dlanu sa zadovoljstvom jer ce, bez obzira na jadan nastup, profitirati.
Link to comment
Ako ti nije teshko, leba ti, shta je u tekstu bolesno? Mislim, ja se sa tekstom ne slazem, ali nikako da ukachim shta je bolesno .... aj'..... hvala ti unapred.
Euforicno i bolesno:"Hejtovati nastup je kao kad bi prisustvovao trenutku u kojem Van Gog sebi seče uvo, a tebi bed, jer ti prska limfu na irise."@sicknessSpusti malo loptu, ton nepotrebno izazivacki.
Link to comment
Takodje u prvom redu titras gazi jaja, a u drugom prics tacno ono sto jenadjeno pogresno u tom njegovom komentaru
... hteo da mu napisem, pa odustao. Ne vredi. Ako sam ne kapira kurtzlushs u svom postu, kako ja da ga uverim
Link to comment
gaza ako se dobro sećam. nakon te izjave bio je popljuvan kao patetični hipster.cenim da će od sutra svi oni smradovi koji su plakali gde su njihovi novci da se hvale kako su bili na poslednjem certu AW.
Ja bas pomislio da nadjem taj post i priupitam jel mu milo... ali reko' nema potrebe da se necija smrt koristi za beskorisni forumski napush. Guess I got it wrong.
Link to comment

Jeb'o vaše RIP preseravanje. Umesto toga,Naruči žestinu i usisaj duboki hit nečeg omamljujućeg u VIP klubu, kraljice. Na kredu koju ne moraš nikad da platiš.

Link to comment
Jeb'o vaše RIP preseravanje. Umesto toga,Naruči žestinu i usisaj duboki hit nečeg omamljujućeg u VIP klubu, kraljice. Na kredu koju ne moraš nikad da platiš.
Jeb'o vaše VIP preseravanje

Link to comment
pa bikino shvatanje ejmi kao pojave mi je u najmanju ruku problematicno, cak i nezdravo, komotno cu reci
Osim tipichno fanovskog preterivanja, pretpostavljam i neke stvaralachke kolegijalnosti i dalje ne vidim simptome dushevnog poremecaja ..... ako ti umetnik pruzi bezbroj sati besplatnog, vrhunskog uzivanja - nije valjda 4000 dindzi razlog za revidiranje sopstvenih glazbenih preferenci. Zena je izashla da peva bolesna, syebala se, kao shto se ispostavilo - terminalno ......... to je R'n'R, nije Natasha Bekvalac, tenis, vaterpolo i slichno gde intelekt nema potrebe za stimulacijom tj. gde smeta kako publici tako i onima koji se pracakaju i podvriskuju.
Link to comment
Osim tipichno fanovskog preterivanja, pretpostavljam i neke stvaralachke kolegijalnosti i dalje ne vidim simptome dushevnog poremecaja ..... ako ti umetnik pruzi bezbroj sati besplatnog, vrhunskog uzivanja - nije valjda 4000 dindzi razlog za revidiranje sopstvenih glazbenih preferenci.
+ sto si je poslednji video zivu. Odlican odnos kvalitet/cena.btw nisi ti dobro procitao Biki, ali dgjbm - cak ni kada se stvar desi vi ne posusutajete, insistira se na mitomaniji (nije se nesrecnica ni ohladila):tumblr_losuxbURA31qg39ewo1_500.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...