Jump to content
IGNORED

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

Link to comment
  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

ajd ne i ovde da se sire misli inteligentzijske marijane m. dosta mi je sto sam juce videla plakat za predstavu.ja bi volela da se ejmi tamo lepo druzi sa dva dzimija, a kurt da im pripomaze ako zatreba.

Link to comment
uf, što volim tračeve na saranama.ceo intervju me je ganuo i podsetio zašto sam jedno vreme bio biljana srbljanović. ipak, najdopalo mi se kako je siroti empejac flopnuo nakon što ga je iščitao i razočarao se u život i komunizam. :D
ooo, pa ovo je za dame sa stilom <_<
Link to comment
uf, što volim tračeve na saranama.ceo intervju me je ganuo i podsetio zašto sam jedno vreme bio biljana srbljanović. ipak, najdopalo mi se kako je siroti empejac flopnuo nakon što ga je iščitao i razočarao se u život i komunizam. :D
Znam, sve znam. Ja sam odlucila da taj intervju potisnem u mracne dubine zaborava i pravim se da ga nikad nisam procitala. Al 'jebene cetiri hiljade' ipak ne mogu.
Link to comment
Biki je ozbiljno bolesna.Ona je zapravo tek posle ovog juce uverenija da je 4000 dinara dobra cifra za ono sto je kupljeno. Sada su mi i oni baloni posle Slobine smrti jasniji. Dgjbm, bizarno je vazda bilo u modi. Jebeni retard.
+1
Link to comment
1zw2nwi.png
Lajk.Gomila pozera Beogradski ljubitelji soula, i dalje mahom ogorčeni zbog propalog šoua na Kališu, teško da ikada oprostiti Ejmi taj prejeb i kintu koju su pukli za ulaznicu. Edited by Willow
Link to comment
Dolaze mi neke mp-ovske misli kad citam ovo.
ovo je zrelo za neku ustanovu@willow: ti, dabome, razumes da je Biki iskreno odusevljena ovom smrcu? Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Lajk.Publika Gomila, i dalje ogorčena povodom propalog šoua na Kališu, teško da ikada oprostiti Ejmi taj prejeb i kintu koju su pukli za ulaznicu.
problem je što biljana misli da je smrt pevačice dodatni kvalitet koncerta, za koji je BG publika imala sreću da plati tričavih (jebenih) 4 soma rsd.
Link to comment
@willow: ti, dabome, razumes da je Biki iskreno odusevljena ovom smrcu?
Ne bih rekao da Biki sada likuje; naprotiv, mislim da je potresena, i da je pred njom nekoliko teških sati ili noći. Uz to, Ejmina skora smrt je bila tako očigledna, devojka je umirala pred našim očima iz dana u dan jbg. Sve u svemu, R.I.P. za Ejmi, i ostaje nada da će joj razočarani ljubitelji soula jednom oprostiti onu ispalu na Kališu. Edited by Willow
Link to comment
Ne bih rekao da Biki sada likuje; naprotiv, mislim da je potresena, i da je pred njom nekoliko teških sati ili noći.
Jasno je da je ono twitovala dok je bila u shoku. btw Biki je odabrala drugaciji put od Ejmi: beskompromisnu borbu protiv bora i najbolje kozmeticare. Odatle i empatija, jad i patnja, teski sati i noci, & potpuno bezrezervno razumevanje narkomanije i destruktivnih poriva u Ejmi. Edited by CowBoy
Link to comment
Ne bih rekao da Biki sada likuje; naprotiv, mislim da je potresena, i da je pred njom nekoliko teških sati ili noći. Uz to, Ejmina skora smrt je bila tako očigledna, devojka je umirala pred našim očima iz dana u dan jbg. Sve u svemu, R.I.P. za Ejmi, i ostaje nada da će joj razočarani ljubitelji soula jednom oprostiti onu ispalu na Kališu.
malo su ti reci u kontradikciji, ne moze da bude ispala ako je umirala pred nasim ocima.jos jednom molim, price o neshvacenoj, ali otmenoj spisateljici na njen topik.
Link to comment
ajd ne i ovde da se sire misli inteligentzijske marijane m. dosta mi je sto sam juce videla plakat za predstavu.ja bi volela da se ejmi tamo lepo druzi sa dva dzimija, a kurt da im pripomaze ako zatreba.
za neodrzan koncert kazna je druzenje sa ova dva momka.http://media.ebaumsworld.com/mediaFiles/picture/681853/80740140.jpg
Link to comment
eh. ja bi se i sa ovakvim elvisom druzila.sta ces.
da nisam prezauzet sad bih stomak i bakenbarde pustio. tih par iljada dindzi su odlican investicija, deca su se smejala raspadnutoj ejmi za sitne pare si dobio ono sto bi morao da ih gnjavis o preteranoj potrosnji alkohola i opijata. Uostalom njih je duzan i dalje organizator ne izvodjac.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...