Jump to content
IGNORED

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

Kako bre malo ko govori? Pa samo ti si šest puta rekao da ne valja ništa, da je u rangu sa NKOTB, da ne može s legendama u isti koš...
ajd malo se uozbilji, rekao sam da je dobra pevačica koja odlično radi to što radi. A sa legendama /makar onim pobrojanim/ ne može. Bar ne za sada. I jeste u ovom trenutku bliža NKOTBu /tj Take That/ nego legendama. Prosto nema taj kvalitet. Možda će ga u nekom trenutku steći /ja u to lično ne verujem/, sada ne. ili da ti objansim harperovski - imam prijatelja, sjajan pijanista, u mladjim kategorija pobrao silne nagrade, nastupao po celom svetu i uvek bio zapažen. Danas radi sa klincima, ima gomilu trofeja po vitrinama i svetski je poznat u svojim krugovima. Ali nije legenda. Niti će biti.
Link to comment
  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

McCabe, ako odes na ovaj link videces da je covek samo to ostavio, sto ce reci da je post viseznacan - moze da bude licni sud a moze biti i udica za one koji se samoprozovu.Ja tebe ni u jednom trenutku nisam pomenuo, nije ni korijandar, postoji mogucnost da se korijanderov post odnosio i na mene - u sustini sve je to nebitno.Ja sam ga ponovio ovde zato sto se slazem sa utiskom da je ova tema dobar lakmus papir za srpsku i svetsku bolestinu koja se tice mitova, trzisne ekonomije, slobode pojedinca etc. Svasta ovde ima.Tim pre sto se topik na poslednjih dvadesetak strana pretvorio u kupus.

Link to comment
Čekaj, da li dobro vidim da ste upravo korinđar i ti mene nazvali retardom? :mellow:Očekujem izvinjenje u najkraćem roku.
ne "ucitavaj", to je jedan od najvecih komplimenata koji si mogao da dobijes s obzirom od koga je.
Link to comment
Je li ovu pesmu Koja napravio?
pojma nemamznam da je bio producent nekih albuma boya i op, bar na početku njihove karijereneko će zasigurno znati
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...