Jump to content
IGNORED

Svastara


Lancia

Recommended Posts

1 hour ago, MocaVukotic said:

Neprijatan je ivanovic, ali njih dvoje su bili zanimljivi. Prica malo o sfrj periodu, malo o severnoj koreji i ona se prikljuci u zadnjoj trecini o tome kako su poceli zajedno da rade. Sad, ne znam koliki vam je prag bola, meni je solidno visok pa sam odgledao. 

Slažem se. 

Link to comment

Intervju iz decembra u Danasu.

Svakako bolje nego kod Ivanovića.

https://www.danas.rs/kultura/lajbah-za-danas-spremni-smo-da-idemo-u-rat-protiv-svih-fobija/

 

Evo mali preview, gde nas Ivan Novak hvali i zavidi nam:

– Zar u Srbiji nije na čelu vlade ženska predsednica, deklarirana osoba lezbejske i LGBTIQ proveniencije, a čuli smo od naroda u vašoj zemlji, da je i predsednik države navodno peder što je svakako radikalnije i modernije od situacije, koju trenutačno u tom pogledu imamo u Sloveniji.

:ziga:

  • Haha 4
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
3 hours ago, Ras said:

Najavljenog koncerta (31. mart) Lajbaha u Kijevu izgleda da neće biti: Otkazan koncert Lajbaha u Kijevu: „Tražili nam da se odreknemo ruske umetnosti“ (n1info.rs)

 

I treba da se odreknu onog suprematiste što je rođen u Kijevu pa otišo kod Rusa, ionako je poljskog porekla. A možda su očekivali od Laibacha i da pucaju na Ruse?! Bili su u JNA, snimali su Full Metal Jacket...

 

Tačno je da je Ivan Novak, u većini intervjua delio krivicu za rat između zapada i Rusije. Međutim nikada i nikome grupa nije dala ovako bezrezervnu podršku, kao u najavi Kijevskog koncerta. Bez ikakvih "Laibachovskih fazona" što i priliči jednoj ozbiljnoj i tragičnoj situaciji.

 

U opkoljenom Sarajevu Laibach su svirali Marš na Drinu bez problema. Nisam siguran šta bi se desilo da su u Kijevu izveli rusku himnu.

 

Nek im Bono ponovo svira u podzemnoj.

  • +1 4
Link to comment

Otkazivanje svakako nije do benda. Keep on Rockin in The Free World, je l tako beše?

 

Kada već spominjemo Laibach, koincidencija je (ne povlačim paralele Severna Koreja - Ukrajina) da sam juče na TV-u naleteo i odgledao Libaration Day. Nisam impresioniran, niti samim događajem, a ni filmom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...