Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Svastara

Featured Replies

1 hour ago, MocaVukotic said:

Neprijatan je ivanovic, ali njih dvoje su bili zanimljivi. Prica malo o sfrj periodu, malo o severnoj koreji i ona se prikljuci u zadnjoj trecini o tome kako su poceli zajedno da rade. Sad, ne znam koliki vam je prag bola, meni je solidno visok pa sam odgledao. 

Slažem se. 

  • Replies 1.8k
  • Views 155.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • MocaVukotic
    MocaVukotic

    Pustili su ga u abbey road studios, vrlo zanimljiva emisija    

  • Skyhighatrist
    Skyhighatrist

  • MUZEJ NOVOG VALA U ZAGREBU     Ove godine u Zagrebu bi se trebao otvoriti MUZEJ NOVOG VALA, zamišljen kao multimedijski opremljen prostor u kojem su izloženi predmeti, umjetnička djela,

Posted Images

Intervju iz decembra u Danasu.

Svakako bolje nego kod Ivanovića.

https://www.danas.rs/kultura/lajbah-za-danas-spremni-smo-da-idemo-u-rat-protiv-svih-fobija/

 

Evo mali preview, gde nas Ivan Novak hvali i zavidi nam:

– Zar u Srbiji nije na čelu vlade ženska predsednica, deklarirana osoba lezbejske i LGBTIQ proveniencije, a čuli smo od naroda u vašoj zemlji, da je i predsednik države navodno peder što je svakako radikalnije i modernije od situacije, koju trenutačno u tom pogledu imamo u Sloveniji.

:ziga:

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Laibach i Silent Zone (Boris Benko) na otvaranju skijaskog sampionata u Planici, "Oj Triglav, moj dom"

 

 

 

 

Edited by BlackGeorge

3 hours ago, Ras said:

Najavljenog koncerta (31. mart) Lajbaha u Kijevu izgleda da neće biti: Otkazan koncert Lajbaha u Kijevu: „Tražili nam da se odreknemo ruske umetnosti“ (n1info.rs)

 

I treba da se odreknu onog suprematiste što je rođen u Kijevu pa otišo kod Rusa, ionako je poljskog porekla. A možda su očekivali od Laibacha i da pucaju na Ruse?! Bili su u JNA, snimali su Full Metal Jacket...

 

Tačno je da je Ivan Novak, u većini intervjua delio krivicu za rat između zapada i Rusije. Međutim nikada i nikome grupa nije dala ovako bezrezervnu podršku, kao u najavi Kijevskog koncerta. Bez ikakvih "Laibachovskih fazona" što i priliči jednoj ozbiljnoj i tragičnoj situaciji.

 

U opkoljenom Sarajevu Laibach su svirali Marš na Drinu bez problema. Nisam siguran šta bi se desilo da su u Kijevu izveli rusku himnu.

 

Nek im Bono ponovo svira u podzemnoj.

Otkazivanje svakako nije do benda. Keep on Rockin in The Free World, je l tako beše?

 

Kada već spominjemo Laibach, koincidencija je (ne povlačim paralele Severna Koreja - Ukrajina) da sam juče na TV-u naleteo i odgledao Libaration Day. Nisam impresioniran, niti samim događajem, a ni filmom.

Velika sramota i blamaza za organizatore.

4 hours ago, klimt said:

Nek im Bono ponovo svira u podzemnoj.

:laugh:

Ima li neko vesti o tome kako je Kristina Gorovska (Bernays Propaganda)?

 

Ne nalazim novije informacije (nakon vesti o nesreći).

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.