Jump to content
IGNORED

Svastara


Lancia

Recommended Posts

13 minutes ago, Sludge Factory said:

Ko svira lead gitaru u pesmi Svecane bele kosulje? Gile i Vlada se vode kao autori, ali ne mogu da nadjem ko svira. Hvala :)

 

R-3207461-1459017417-4656.jpg

  • Hvala 2
Link to comment
34 minutes ago, ragasto said:

Jedino ako neko ima kasetu ili disk pa da proveri....meni zvuči kao Gile ili Banana, pesma je Električni orgazam 100%.

 

Pa znam da su zajedno radili Gile i Vlada i melodija i tekst zvuce kao Gile, ali solo gitara je onda ipak Vladina (na osnovu slike koju je okacio plasticni). Wah je Vlada koristio cesto, pa je i to neki znak. 

 

 

Mada, sad gledam lajv kod Kesica od prosle godine, svira Gile dobar deo. Bemliga

 

Edited by Sludge Factory
  • +1 1
Link to comment
On 16. 9. 2023. at 15:50, Ras said:

Pratim ovo, ali ne verujem da ćemo biti u prilici da čujemo kod nas.

 

Ja imam prilike za 62-80 evra i malo razmisljam jos uvek posto me to malo sta cuh ne privlaci totalno

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
35 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

Ja imam prilike za 62-80 evra i malo razmisljam jos uvek posto me to malo sta cuh ne privlaci totalno

Ni meni se ne dopada ovo što čujem :)

Jasno da je nemoguće izvesti iole ozbiljan sud na osnovu ovih kratkih dostupnih sekvenci, pa sam radoznao da čujem u nekom integralnom obliku.

Cene za Laibach koncert ovde u Beogradu prošlog decembra (ako se ne varam) bile su relativno visoke 25-30 evra. Alamut, ukoliko nije u nekoj redukovanoj varijanti je kompleksniji orgnaizacioni poduhvat.

O koncertu u Mokrinu ove godine ozbiljno razmišljam, iako još uvek ne nalazim info o cenama, niti me privlači redovni Laibach repertoar (Love is Still Alive). Da sviraju Sketches of the... već bih se preselio u Mokrin.

Za posetu Mokrinu i Kikindi, bez obzira o čemu bi Laibahovci trabunjali to veče ima više razloga: nikada nisam bio u tim krajevima, Mokrin House mi već godinama izgleda kao privlačno mesto, posetio bih Muzej Terra, a možda bih mogao i da pripomognem u nekom svinjokolju.

Bio bi to super jednodnevni izlet.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...