Jump to content
IGNORED

Svastara


Lancia

Recommended Posts

18 hours ago, ragasto said:

Jao bre, Firči...:lolol:

Sad ću da pustim "U Jevrema slika ta".

Mein Gott!

Živio ZAVNOBiH and New Partisans!

Laibach da jede govna!

 

Kakav treš! :ziga:

 

Nego, voditelj pomenu šarage i "Bolje biti pijan nego star", tu već imam horor flešbek.:isuse:

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, ragasto said:

Pa to, treš sa stilom:D

Zapamtio samo samo ono "od zumbula kitu", iz tog ciklusa. Nisam znao da je ludilo poprimilo tolike razmere (Kozara, Beograd gori, sad videh na omotu firera i dučea). 

 

Moja žena ima starijeg brata od tetke koji joj je najdraži od rodbine, ali kad je vređao Lošu, lupila mu je kao dete šamarčinu. Tako da sam oprezan u kvalifikacijama ovog benda. :rolleyes:

 

Stajao sam pored Firčija na koncertu Amire Medunjanin. Kad je počela da peva nešto od Bijelog Dugmeta, podigao je obe ruke u vazduh i mahao sa oba srednja prsta. I tako celu pesmu. Sve ostalo je ispratio normalno, al na njih je očigledno alergičan. Pomislih dal da ga munem laktom u rebra i priupitam za "kolaboraciju" u Soldatskom balu... Gore je sve objasnio, verujem da je bilo tako.

Link to comment

Verujem i ja 100% da je bilo onako kako kaže, smešno mi je samo ovo što je rekao o raspadu SFRJ. Od takvih teorija pamtim i jednu po kojoj je Minimaks za sve kriv jer je otkrio Lepu Brenu.:D 

 

A i inače sam mišljenja da su ta zezanja uglavnom generacijska stvar jer sam mlađi od te ekipe pa su neki od albuma bosanskih pop bendova nešto što sam pevao u detinjstvu i sad dođe Firči i odvali ovako nešto...ajde, da sam rastao uz npr. Pop mašinu verovatno bih i ja peglao na Plavi orkestar, ali nisam. Pre par dana sam okačio tamo negde dupli živi album Crvene Jabuke iz 1990. za koji mislim da je odlično ostario i koji (tu i tamo) i danas mogu da pustim. Zbog huka publike, vrlo čvrstog zvuka za CJ, petardi, vrištanja i horskog pevanja pesama koje su mi i dan danas primer zdravog mainstream pop roka...

 

Ono što ne znam je da li je narodnjake u PO ubacio Malkolm Muharem ili možda Bregović...sad čitam na Wiki-u da su prateće vokale na prvom albumu pevali Dragoš Kalajić i Jovan Ćirilov.:gospode:

@klimt

Edited by ragasto
Link to comment

 

Quote

 

Kako prenosi Bild, aktivisti su napali sedište grupe Ramštajn u Berlinu.

Oni su tokom napada razbili prozore. Predstavnici policije potvrdili su informaciju o incidentu i rekli da se na zgradi pojavio natpis "Ne dajte binu kriminalcima".
 
Zvaničnici za sprovođenje zakona odbili su da daju više detalja, ali pretpostavljaju da je zločin bio politički motivisan.
Prema pisanju medija, odgovornost za ono što se dogodilo preuzela je grupa radikalne levice "Severoistočni Antifa Berlin".
 
Oni su naveli da su napali kancelariju u znak solidarnosti sa ženama koje su optužile frontmena grupe "Ramštajn" Tila Lindemana za seksualno uznemiravanje.

 

Edited by Svemir Zeka
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...