Jump to content
IGNORED

Svastara


Lancia

Recommended Posts

Je l imao neko mozda problem kod placanja premium naloga za Spotify da mu izadje ovo - Način plaćanja i zemlja se ne podudaraju. 

 

Edited by refko
Link to comment

A očekivali su da će zemlja pod ratnim stanjem i izložena razaranju i stradanju stanovništva biti racionalna usred Kijeva i prijemčiva za "uravnoteženu" recenziju agresije koju trpi?

 

Ovo je rekao Novak o koncertu u Sarajevu 1995, na dan kada je potpisan Dejton:

 

Quote

Koliko sam ja tada razumio situaciju, bio je značajan jer su svi oni koji su ostali u Sarajevu zarobljeni praktički, pokušavali na kraju krajeva živjeti neki život. Opsada nije prestala, sve je izgledalo da će to potrajati još neko vrijeme i oni su odlučili da će iz inata ili ne znam već čega, da će živjeti život što je normalnije moguće. Mi kada smo došli ovamo napravili smo običan koncert, kao i svugdje drugo, to nije bio bitno drugačiji koncert, samo što je kontekst bio drugi. Mi nismo napravili ništa drugo, već smo prihvatili poziv ljudi iz Sarajeva da se odupru toj nevjerovatnoj agresiji koja se tada događala, da ne kleknu

 

A sada je moralo za Gardijan da se unaprijed proklamuje nešto što se ne slaže sa narativom o ratu u gradu koji se i dalje bombarduje, a gdje želiš da sviraš. 30 godina stariji, zagledani u svoju naraslu uzvišenost..

 

Link to comment

Bosanci su vrlo duhovit narod (sva tri "varijeteta"). Plus što im je Laibach bio vrlo dobro poznat.

 

Slažem se da nisu trebali ovde da se guraju, ovo je ipak posao za profesionalce. 

Ponavljam se, ali sa varijacijama: nek im Bono opet da bonu, onako od srca, pun čiste empatije...

Ne znam da'l bi smeo da im svira "Like a song", ima mnogo provokativan tekst: "Angry words won't stop the fight Two wrongs won't make it right".

 

I njega su trebali da se odreknu?

"Jedan od najpoznatijih umjetnika na svijetu više nije Rus. Sada je Ukrajinac"

https://www.jutarnji.hr/kultura/art/jedan-od-najpoznatijih-umjetnika-na-svijetu-vise-nije-rus-sada-je-ukrajinac-jedini-je-prikazao-tragediju-ukrajinskih-seljaka-15312676

Link to comment

ima na YT gomila ovih klipova kada tribal people, što bi jelte bile neke ne baš urabanizovane grupacije, slušaju raznu modernu muziku.

ovo mi je ipak najdraži :)

 

 

 

Link to comment
Quote

 

File-sharing site Zippyshare has announced they are shutting down the site by the end of March 2023 after announcing they can no longer afford to keep the service running.

 

Zippyshare is a free file-sharing website launched in 2006 that generates revenue through advertisements. The site is one of the largest on the web, receiving over 43 million visits per month, according to Similarweb.

 

 

uh joj

 

Link to comment

Pa u nekom trenutku razuzlani klinci zaista zele da pokusaju nesto da urade nesto kvalitetno, korisno, i dalje u formi bunta i svojeglavosti. Medjutim, treba da se poredaju planete i sazvezdja da bi kod nekih to upalilo na pravi nacin, a ne da ogreznu u potpuni haos.

Link to comment

Laurie Anderson’s animated notebook drawings to be screened globally on the full moon

https://www.wallpaper.com/art/laurie-anderson-notebook-circa

 

Notebook by Laurie Anderson for Circa 20:23 will be on view from 6-30 April 2023 at the following locations: London, Piccadilly Lights (20:23 BST); Berlin, Limes, Kurfürstendamm (20:23 CET); Milan, Cadorna Square, EssilorLuxottica (20:23 CET); Seoul, COEX K-Pop Square (20:23 KST); Tokyo, Shibuya Crossing (Hourly JST) 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...