Jump to content
IGNORED

Svastara


Lancia

Recommended Posts

 

Tema koju su Joshua Homme i Mark Lanegan napisali za Parts Unkown

 

Bourdain o ovoj temi, izboru muzike za serijale, o tome kako je odrastao okružen muzikom (roditelji)

 

 

Bourdain and Lanegan:

 

 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

hvala gojku (i stojku) na ovom tmurnom podsecanju.

bukvalno pomislim, il si cavke ili si cava. da ne kazem krlo.

uz maratonce, najvise puta odgledan film. i uvek sam ciaolina posle toga.

 

 

 

Edited by holden kolfild
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
On 4.3.2022. at 22:01, autsajder said:

funky.jpg.123fa47782af40ad606e09629408a5fc.jpg

 

:sad:  Nakon svih ovih godina..

 

Moderatori su prethodnih dana ostavili poruku podrške slobodnom ruskom i slobodnom ukrajinskom narodu.

 

Eh bre :( Velika ljubav za Fankije, svratila sam bukvalno pre dve nedelje

  • +1 1
Link to comment

Pritisnuo ih je Roskomnadzor prije par godina, pa su se selili i dovijali da ostanu vidljivi. Ko zna šta se trenutno dešava na internetskim relacijama između Rusije i ostatka svijeta, pogotovo u svijetu informatički potkovanih ekipa. Društvo koje je ovo pokrenulo je izvorno u elektronskoj muzici i odjavna poruka je bila u tom tonu. Valjda se vrate kada ovo ludilo prođe.

 

Nisu više bili neophodni kao obični piratski sajt pored ovoliko strimig platformi, bandacampa i ostalih, ali se recimo tu lako mogla naći informacija da zapis na crvenom vinilu izdanja za SAD Ghostovog najboljeg albuma Infestissumam nije overcompressed, za razliku od svih ostalih.

 

15. februara su obilježili 19 godina postojanja, a meni su bili dio dnevne rutine još od kada nam je ovaj jedan dobri forumaš podijelio link na FB92.

 

Link to comment
On 6.3.2022. at 23:12, autsajder said:

Pritisnuo ih je Roskomnadzor prije par godina, pa su se selili i dovijali da ostanu vidljivi. Ko zna šta se trenutno dešava na internetskim relacijama između Rusije i ostatka svijeta, pogotovo u svijetu informatički potkovanih ekipa. Društvo koje je ovo pokrenulo je izvorno u elektronskoj muzici i odjavna poruka je bila u tom tonu. Valjda se vrate kada ovo ludilo prođe.

 

Nisu više bili neophodni kao obični piratski sajt pored ovoliko strimig platformi, bandacampa i ostalih, ali se recimo tu lako mogla naći informacija da zapis na crvenom vinilu izdanja za SAD Ghostovog najboljeg albuma Infestissumam nije overcompressed, za razliku od svih ostalih.

 

15. februara su obilježili 19 godina postojanja, a meni su bili dio dnevne rutine još od kada nam je ovaj jedan dobri forumaš podijelio link na FB92.

 

 

Mislim da sam mesto upoznala preko dvojice nezavisnih drugara, od kojih je jedan bio vatreni ljubitelj IDM-a. Ako bih navela jednog forumasa tamo koji mi je bio uvek upadljiv na temama, to bi bio egoretop :D I vecita zahvalnost liku koji je digao DVD Caribou-a (pre jedno 15 godina, za album Marino)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...