Jump to content
IGNORED

Svastara


Lancia

Recommended Posts

Dok je izveštaj sa Laibah koncerta u NS još aktuelan, evo intervijua od pre nekoliko dana: Laibach: Budućnost nam ne donosi ništa osim sutrašnje prošlosti - Rockomotiva

 

Quote

Kakve reakcije je izazvao vaš projekat „Alamut“, s obzirom na specifičan trenutak i dešavanja u Izraelu i Gazi?

 

Laibach: Zabranili su nam već dva koncerta u Nemačkoj naredne godine, a uz to su od nas tražili razumevanje i oproštaj.

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
On 30. 11. 2023. at 14:25, Ras said:

 

Alamut koncert u Frankfurtu je bio baš kada je Žižek na Sajmu imao svoj govor. Iduće godine će svirati Opus Dei takođe ovde, zanima me gde im je otkazan koncert, ali to su izostavili.

Link to comment
  • 1 month later...

Condé Nast is merging Pitchfork, the digital music publication it bought in 2015, with men’s magazine GQ — a move that will result in layoffs at Pitchfork, including the exit of editor-in-chief Puja Patel.

https://variety.com/2024/digital/news/pitchfork-layoffs-folded-into-gq-conde-nast-1235875585/

 

 

Pogledam ja Pitchfork, posluži mi, ali me i nervira, tako da i nemam neko mišljenje osim što mi je bizarno. Ne ide mi njihova publika uz men’s magazine, ma čime se bavio taj GQ,

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ne razumem pitanije

:sorry:

 

 

Si gledao video¿ Snimljen je tako da povremeno dolazi do nesinhronizacije videa sa zvukom, pevac ne peva dok song ide svojim tokom, ide usporavanje iili ubrzanje snimka...mislio sam dal to ima svoju definiciju u snimanju ili ne?¿ 

Link to comment

ne to je do montaže, delovi su snimljeni slow motion(ili super slow) al to se budži u montaži mahom. msm može i u kameri al nije baš pametno

 

 

 

preseravanje da mene pitaš

 

ps

snima se više sličica u sekundi pa onda kada se snimak uspori ima taj flow koji se vidi(na moloku)

 

nadrogiraju se pa tripuju

:fantom:

 

Edited by kud u maglu Simoviću
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, Sludge Factory said:

Asinhronizacija? :fantom: :think:

Tako sam i ja prozvao :)

1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

ne to je do montaže, delovi su snimljeni slow motion(ili super slow) al to se budži u montaži mahom. msm može i u kameri al nije baš pametno

 

 

 

preseravanje da mene pitaš

ali vidim da se drugacije definise :D dobro, to sam i pretpostavio da se radi u montazi.

 

zahvaljujem na vasem vremenu :)

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Rošin peva pesmu ubrzanu onoliko puta koliko puta više sličica u sekundi kamera snima. 
 

slow motion lip sync se zove. 

Edited by nisam ja
  • Wub 2
  • Hvala 1
Link to comment
On 22.1.2024. at 9:32, Eleniko said:

sinoć je bilo 19 godina od jednog od najboljih koncerata ikada u beogradu

 

 

Ovo me iz ko zna kog razloga navelo da pogledam ima li šta na netu o koncertu The House of Love u Beogradu, na kojem nisam bio jer sam: 1. znao dve ili tri pesme 2. bio suviše mlad. Sećam se platnene reklame za koncert vezane za dva stuba na Slaviji.

 

I našao sam reminiscenciju njihovog menadžera koju je malo konfuzno napisao. Valjda misli na zagrebački Hilton ili ima lažno sećanje.

https://www.thehouseoflovearchive.co.uk/gigography/1991-04-20-belgrade/

 

Neko je sačuvao kartu koja je okačena na sajt kojeg ću dobro da proučim

https://jugosvirke.wordpress.com/2020/02/21/the-house-of-love-hala-sportova-22-og-aprila-beograd-1991/

 

 

Edited by Malkmus
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...