Jump to content
IGNORED

Stanje u zdravstvu(TM)


JozoMujica

Recommended Posts

cini mi se neprikladno za ovu temu, pre svega zbog prethodnih postova, a i podnaslova (i sve to opravdano), ali neka, da pokusam - pohvale za dom zdravlja vracar, izgleda da su hejt poruke urodile plodom.ali, zaista, cistoca, ljubaznost, telefonsko zakazivanje, informativnost plakata, aprati za vodu, postovanje termina pauze, savetovalista... odlicno.

Link to comment
cini mi se neprikladno za ovu temu, pre svega zbog prethodnih postova, a i podnaslova (i sve to opravdano), ali neka, da pokusam - pohvale za dom zdravlja vracar, izgleda da su hejt poruke urodile plodom.ali, zaista, cistoca, ljubaznost, telefonsko zakazivanje, informativnost plakata, aprati za vodu, postovanje termina pauze, savetovalista... odlicno.
potpisujem za DZ Vracar. Plus na prvi pogled vrlo efikasna automatizacija i to po PS-u - u celosti odstampan recept uz ljubaznog lekara koji se izvinio sto sam ga sacekao(?!!) Pride lepo renovirano, cisto.Sto se tice plakata, informativnosti i ljubaznosti naznake toga postoje i u DZ Novi Beograd. Laboratorija im izdaje napismeno kompletne analize.Izgleda da dreka ipak pokrene nesto. Inspekciju da radi svoj posao sto za rezultat ima da neki drugi postaju cak i primetno bolji i prijatniji. Edited by A_PACH
Link to comment
  • 2 months later...

Čudi me da niko nije obratio pažnju na ovu vest :huh:

Krivična prijava protiv pedijatra valjevske bolnicePropusti u lečenju devojčiceAutor: Predrag Vujanac | 20.10.2009. - 05:00Teodora JovanovićProtiv pedijatra Opšte bolnice u Valjevu koji je 30. septembra na dečjem odeljenju primio i pregledao petogodišnju Teodoru Jovanović, koja je sutradan umrla od posledica zavezivanja i pucanja creva, policija će podneti krivičnu prijavu zbog sumnje za nesavesno lečenje, saznaje „Blic“ iz izvora bliskih istrazi.
Link to comment

Moguće da me osećaj sa ove distance vara, ali ako se uzmu hapšenja direktora zdr.ustanova znak da je država započela sistemsko rešavanje korupcije u srpskom zdravstvu a koja po proceni svetske banke od pre nekoliko godina kotirana na 4. mestu u svetu, moguće da se TM ne pišu sjajni dani, što bi reko Nušić, ''vidjen za Ivanjicu''.

Link to comment
tomica je još jednom pobedio.
ova prica je veliki test i poslednja sansa za ldp. stvar je prekrupna da bi se mogla gurnuti pod tepih. zena je raskrinkala bandu i zbog toga joj se sad preti. sef bande je jos uvek ministar. ako nakon ovoga ldp nastavi da sedi zajedno sa g17+ u gradskoj vladi (odnosno, da ih manjinski podrzava) onda su i formalno saucesnici.
Link to comment
ova prica je veliki test i poslednja sansa za ldp. stvar je prekrupna da bi se mogla gurnuti pod tepih. zena je raskrinkala bandu i zbog toga joj se sad preti. sef bande je jos uvek ministar. ako nakon ovoga ldp nastavi da sedi zajedno sa g17+ u gradskoj vladi (odnosno, da ih manjinski podrzava) onda su i formalno saucesnici.
Pa ti ne znaš kako veliki tepih imaju u LDP-u.
Link to comment
ne znam, zaista. nisam nikad zavirivao u njihove prostorije.
Nisam ni ja. Ali, po reakcijama, tj. odsustvu reakcija na neke bitne stvari, rekao bih da imaju veeliki tepih pod koji guraju te stvari.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...