Jump to content
IGNORED

Stanje u zdravstvu(TM)


JozoMujica

Recommended Posts

Mali korumpirani ljigavac.Fino se namestio na volej i sad bi neko od dezurnih demagoga(pre Tadic nego Dinkic)mogao da iskoristi odlicnu situaciju za podizanje rejtinga.

Link to comment
Mali korumpirani ljigavac.Fino se namestio na volej i sad bi neko od dezurnih demagoga(pre Tadic nego Dinkic)mogao da iskoristi odlicnu situaciju za podizanje rejtinga.
pazi kad mogu da zamislim bizarnu situaciju da dinkic krene u akciju rusenja milosavljevica. ta stranka je apsolutno imuna na previranja u sopstvenim redovima. pa njima je uspelo da se nedelju dana predsednik skupstine i potpredsednik vlade pickaraju preko medija, obojica clanovi iste stranke, a da njihovi glasaci to nisu smatrali bitnim. :lol:
Link to comment

Za sve koji ste se silno zabrinuli, mozete odahnuti...Ministar je zdravo i dobro i na putu je oporavka...

Милосављевић: Захваљујући операцији у Немачкој брзо се враћам на посаоМоја одлука је била да отпутујем у Немачку приватним аутомобилом, да се девет сати возим и обавим консултације и чујем још једно мишљење, каже др МилосављевићПрофесор др Томица Милосављевић„Добро се осећам, устајем, самостално ходам, враћа ми се снага и осећам се сваким даном све боље и боље”, изјавио је јуче за „Политику”, министар здравља, професор др Томица Милосављевић, после операције на кичми, коју су обавили специјалисти клинике „Гросхадерн”у Минхену.

Uskoro ce biti zdravo i u punoj snazi i nastaviti sa daljim reformama naseg zdravstva na putu EU uprkos svetskoj ekonomskoj krizi...

Link to comment
pazi kad mogu da zamislim bizarnu situaciju da dinkic krene u akciju rusenja milosavljevica. ta stranka je apsolutno imuna na previranja u sopstvenim redovima. pa njima je uspelo da se nedelju dana predsednik skupstine i potpredsednik vlade pickaraju preko medija, obojica clanovi iste stranke, a da njihovi glasaci to nisu smatrali bitnim. :lol:
tomica je mnogo tvrdji orah od labusa. tesko ce se dinkic odluciti na taj rizik.
Link to comment
pazi kad mogu da zamislim bizarnu situaciju da dinkic krene u akciju rusenja milosavljevica. ta stranka je apsolutno imuna na previranja u sopstvenim redovima. pa njima je uspelo da se nedelju dana predsednik skupstine i potpredsednik vlade pickaraju preko medija, obojica clanovi iste stranke, a da njihovi glasaci to nisu smatrali bitnim. :lol:
:DBoga ti, oni nemaju glasače nego akcionare. Svako se tali za neku kintu srazmerno položaju koji je uspe da prigrabi. Na godišnjoj skupštini dele dividende. Ova godina biće im extra, ode i Telekom na doboš.Tu ne važi ni matematika, rezultat blizak statističkoj geršci donosi 10 - 15 poslanika.
Link to comment
tomica je mnogo tvrdji orah od labusa. tesko ce se dinkic odluciti na taj rizik.
ne kazem da nisi u pravu, ali meni je tesko da poverujem u ovo. govorim hipoteticki, naravno, jer ne verujem da dinkic ima nameru da skloni vecitog ministra. pa me zanima, zbog cega mislis da je milosavljevic mocniji od labusa od pre par godina?
:DBoga ti, oni nemaju glasače nego akcionare. Svako se tali za neku kintu srazmerno položaju koji je uspe da prigrabi. Na godišnjoj skupštini dele dividende. Ova godina biće im extra, ode i Telekom na doboš.Tu ne važi ni matematika, rezultat blizak statističkoj geršci donosi 10 - 15 poslanika.
ja se sve nesto nadam da ce g17 jednom da zaigra all in i da ce da ga izduva, ali izgleda da nece to skoro da se dogodi.
Link to comment
ne kazem da nisi u pravu, ali meni je tesko da poverujem u ovo. govorim hipoteticki, naravno, jer ne verujem da dinkic ima nameru da skloni vecitog ministra. pa me zanima, zbog cega mislis da je milosavljevic mocniji od labusa od pre par godina?ja se sve nesto nadam da ce g17 jednom da zaigra all in i da ce da ga izduva, ali izgleda da nece to skoro da se dogodi.
ja najiskrenije smatram da samo umnobolan covek moze da glasa za g17 a da nema neku materijalnu korist. treba napraviti neku komisiju koja bi detektovala takve slucajrve i odmah u ludaru. ako im prodje i ova podvala sa regionalnim strankama onda zasluzujemo da nam je drzava u ovakvom stanju.
Link to comment

Zašto misliš da je to nemoguće? Podsetio bih da je u ovoj zemlji nekih 18% izašlih na izbore svojevremeno glasalo za Bogoljuba Karića i Pokret Snaga Srbije. Zbog čega je tako teško verovati da jednoj grupi ljudi imponuju uspešni i dovitljivi, beskrupulozni i gramzivi, sveprisutni a opet nikada jasno definisani likovi iz senke, čiji prsti dohvataju na sve strane? Likovi koji idu u otmenim odelima, koji su materijalno situirani i koji se prodaju kao kvaliteni menadžeri i vođe koje znaju tačno šta nama svima treba. Posebno u situaciji kada mnogi ne mogu ili ne žele više da glasaju za jedne te iste godinama.

Link to comment

Postoji solidan broj ljudi koji jesu zadovoljni Tomicom. To su oni sto ce na svako upiranje prstom u zdravstveni sistem graknuti sa "ali danas je bolje nego sto je bilo". Naravno, za referentnu tacku ce uzeti peti oktobar, koji se dogodio pre skoro 10 godina.Ja se nadam da ce odluka ministra zdravlja da se leci u inostranstvu, poljuljati njegov ugled medju lekarima. S tim u vezi, jako tesko ce me neko ubediti da je ovo ok, kao sto bi bilo sasvim prihvatljivo da ministar turizma letuje u inostranstvu i da mu niko zbog toga ne zameri.

Link to comment

...samo mi još 1 objasnite, dal sam dobro razumeo - TM nije hteo da se operiše u Alemanji, on je otišao po još jedno mišljenje a oni su ga tamo ubedili da mora odmah da se operiše i on je (nevoljno) pristao. Je li to priča?

Link to comment
...samo mi još 1 objasnite, dal sam dobro razumeo - TM nije hteo da se operiše u Alemanji, on je otišao po još jedno mišljenje a oni su ga tamo ubedili da mora odmah da se operiše i on je (nevoljno) pristao. Je li to priča?
da
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...